Autor: Iza
19 lipca, 2019Newsy

Ostatnie mieszkania w przystępnej cenie

Osiedle Pszczelin etap II to niezwykle popularna inwestycja, powstająca w podwarszawskim Brwinowie. Łączy wysokie walory estetyczne, z pełną funkcjonalnością oraz dogodną, podmiejską lokalizacją. Jeżeli szukasz nowego mieszkania pod Warszawą, na które będzie Cię stać, to dobrze trafiłeś!

Za realizację inwestycji odpowiada Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane Eko-Bud Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K. To doświadczony deweloper, który specjalizuje się w realizacji projektów o charakterze lokalnym. Dzięki temu doskonale zgłębił tajniki rynku i trafnie odpowiada na potrzeby klientów. Jednym z największych atutów inwestycji Osiedle Pszczelin etap II jest jej korzystny stosunek jakości do ceny. Są one nieporównywalnie niższe, w porównaniu do kosztów zakupu nieruchomości, w granicach administracyjnych stolicy. Bliskość centrum oraz sprawny dojazd od niego, będą zachowane na podobnym poziomie, zaś koszty zakupu lokalu, znacząco mniej obciążą budżet.

Obecnie, w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 57,17 m2 do 61,71 m2, które oferują układ 2- lub 3- pokojowy. Ich ceny rozpoczynają się już od 285 278 złotych i wahają w przedziale od 4 990 zł/m2 do 5 290 zł/m2. Realizacja inwestycji została już ukończona, więc możesz szybko i sprawnie przenieść się do wymarzonego M. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, że powstała także z myślą o Twoich potrzebach!