Autor: Iza
13 czerwca, 2019Newsy

Ostatnie trzy mieszkania w ofercie sprzedażowej

Chcesz kupić nowe mieszkanie w Piasecznie? Priorytetowo traktujesz wysoki standard i wszechstronnie przemyślaną lokalizację? Marzysz o tym, by wreszcie przenieść się „na swoje”? Doskonale trafiłeś! Na osiedlu Bema J pozostały jeszcze trzy atrakcyjne nieruchomości, pospiesz się, zapoznaj z ich ofertą i zarezerwuj jedną właśnie dla siebie!

Inwestycja od dewelopera Arche Sp. z o.o. cieszy się dużą popularnością, ze względu na szereg udogodnień, jakie ma do zaproponowania swoim mieszkańcom. To już kolejny etap, stanowiący kontynuację doskonale zaprojektowanego i estetycznie wykończonego osiedla, które swoją funkcjonalnością będzie zachwycać na co dzień.

Obecnie, w ofercie inwestycji Bema J, znajdują się jeszcze dwa mieszkania dwupokojowe – każde z nich posiada powierzchnię 52,41 m2 oraz balkon wielkości 4,1 m2. Położone są one na parterze i oferują praktyczne połączenie salonu z aneksem kuchennym. Idealne rozwiązanie dla par – zarówno tych poszukujących pierwszego mieszkania jak i seniorów, marzących o wygodnej, bezproblemowej eksploatacji. Trzeci z lokali oferuje układ 4- pokojowy oraz 65,91 m2 powierzchni. Również położony jest na parterze a dodatkowo posiada balkon wielkości 4,15 m2. Nieruchomość ta, swobodnie zaspokoi potrzeby nawet czteroosobowej rodziny. Funkcjonalny układ oraz duża łazienka, dają rzeczywistą swobodę aranżacyjną.

Pora na Twój ruch!