Autor: Iza
29 maja, 2019Newsy

Ostatnie, wolne mieszkania

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane Eko-Bud Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. informuje, że liczba lokali, dostępnych w sprzedaży Osiedla Pszczelin II jest coraz bardziej ograniczona. Osoby zainteresowane zakupem nowocześnie zaprojektowanej i starannie wykonanej nieruchomości, powinni pospieszyć się z podjęciem decyzji.

Inwestycja jest kontynuacją cieszącego się dużą popularnością projektu, oferującego nowe mieszkania w Brwinowie. Podwarszawska lokalizacja przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy marzą o życiu w spokojnym i kameralnym otoczeniu, nie tracąc jednocześnie komfortu, jaki daje życie w nowocześnie zaprojektowanym budynku wielorodzinnym. Sprawny dojazd do stolicy, przekona osoby, ceniące sobie łatwy dostęp do wielkomiejskiej infrastruktury.

Obecnie, w sprzedaży Osiedla Pszczelin II, znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 41,86 m2 do 67,20 m2, w układzie od 1- do 3- pokojowym. To najpopularniejsze warianty, które z powodzeniem zaspokoją potrzeby singli, par i rodzin, niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdują. Konkurencyjne cenny, pomysłowo zaprojektowane części wspólne, wysoka jakość zastosowanych materiałów budowlanych czy przyciągająca wzrok estetyka, to tylko część z atutów, wobec których nie możesz pozostać obojętnym. Budynki posiadają pięć kondygnacji naziemnych, podziemną halę garażową oraz komórki na poziomie mieszkania. Ponadto park ze starodrzewem, znajdujący się na osiedlu, znacząco wyróżnia je pośród konkurencyjnych ofert.