Autor: Dopoznania.pl
4 grudnia, 2020Newsy

PBO DACH BUD inwestuje na Nowym Dworze – sprawdź ofertę nowych mieszkań

Nowe mieszkania przy ul. Rogowskiej we Wrocławiu to jedna z propozycji dewelopera PBO DACH BUD Sp. z o.o. Powstająca na osiedlu Nowy Dwór inwestycja dedykowana jest klientom poszukującym wygodnego miejsca do życia z dostępem do dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej.

W ramach kameralnego projektu przy ul. Rogowskiej 151 oddanych zostanie 50 funkcjonalnych lokali. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, deweloper zapanował mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Szeroki wachlarz powierzchni od 39,33 do 89,79 m2 sprawia, że inwestycja na Nowym Dworze zwróciła uwagę zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Na uwagę zasługują także atrakcyjne powierzchnie dodatkowe. Miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu polecamy lokale parterowe z zielonymi tarasami. Pozostałe „M” zyskają przestronne balkony. Ponadto nabywcy mieszkań w inwestycji Rogowska wybierać mogą pomiędzy aneksami a oddzielnymi kuchniami.

Dlaczego warto zamieszkać na Nowym Dworze we Wrocławiu? Miejsce to łączy w sobie wiele zalet. Mieszkańcy doceniają doskonałe skomunikowanie z centrum Wrocławia oraz rozwiniętą infrastrukturę dostępną na wyciagnięcie ręki. W pobliżu ul. Rogowskiej działają m.in. sklepy, punkty usługowe czy placówki edukacyjne. Z drugiej zaś strony, nabywcy nowych mieszkań od dewelopera PBO DACH BUD Sp. z o.o. będą mogli cieszyć się okolicznymi terenami zielonymi z Parkiem Tysiąclecia na czele.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, sprawdź aktualną ofertę i wybierz nowe mieszkanie we Wrocławiu.