Autor: Iza
30 kwietnia, 2019Newsy

Pięć ostatnich lokali czeka na szczęśliwych nabywców

Deweloper WWW Construction Sp. z o.o. informuje, iż w ramach sprzedaży inwestycji Warszawska 118, Łomianki, pozostało już tylko pięć dostępnych mieszkań. To ostatnia szansa, aby przenieść się do wygodnej i pełnej nowoczesnych rozwiązań technologicznych przestrzeni, która inspiruje do spokojniejszego stylu życia w otoczeniu zieleni

Kameralna zabudowa szeregowa, tych nowych mieszkań pod Warszawą, perfekcyjnie wpisuje się w charakter okolicy. Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz możliwość dodatkowego wykorzystania poddasza, tworzy iście perfekcyjne warunki do życia. W sprzedaży znajdują się jeszcze nowe mieszkania o powierzchni 92 m2 (tj. 72 m2 powierzchni użytkowej oraz 20 m2 poddasza) oraz 99 m2 (tj. 79 m2 powierzchni użytkowej oraz 20 m2 poddasza). Cała inwestycja składa się z zaledwie 22 lokali, więc z łatwością stworzy kameralną i dającą poczucie bezpieczeństwa przestrzeń. Każdy z lokali posiada ogródek oraz dwa miejsca postojowe na posesji.

Lokale zaprojektowane zostały w układzie trzykondygnacyjnym. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i łazienka. Piętro zagospodarowane zostało dwoma sypialniami i łazienką, zaś poddasze daje całkowitą swobodę aranżacyjną. Dzięki temu, na powierzchni lokalu, można wygospodarować do czterech wygodnych pokoi, gwarantujących prawdziwy komfort życia dla wszystkich członków rodziny. Pospiesz się z podjęciem decyzji o zmianie życia i już dziś zarezerwuj jeden z ostatnich lokali na osiedlu Warszawska 118, Łomianki dla siebie!
 

 

Zobacz inne mieszkania w Łomiankach