2 grudnia, 2016Strona główna

Polecasz? Zarabiasz!

Jesteś klientem J.W. Construction i chcesz zgarnąć dodatkowe pieniądze? Weź udział w Programie Sprzedaży Lojalnościowej!

Jesteś klientem J.W. Construction i chcesz zgarnąć dodatkowe pieniądze? Weź udział w Programie Sprzedaży Lojalnościowej!

J.W. Construction to jeden z najpopularniejszych deweloperów na rynku. Firmę charakteryzują solidne inwestycje wykonywane z wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o szczegóły. Marka stawia również na kontakt z klientem. Tym razem w ofercie dewelopera znalazła się wyjątkowa propozycja. Chodzi o Program Sprzedaży Lojalnościowej.

Każdy klient J.W. Construction może polecić deweloperowi potencjalnego klienta, który byłby zainteresowany kupnem lokalu z oferty firmy. W tym celu wystarczy przesłać na adres mailowy dewelopera dane swoje oraz potencjalnego klienta, a pracownicy działu sprzedaży skontaktują się z tą osobą.

W przypadku podpisania przez potencjalnego klienta umowy z deweloperem na zakup nieruchomości z oferty firmy oraz wpłaceniu przez niego minimum 40% wartości podpisanej umowy, otrzymasz sumę 3000 zł brutto, którą deweloper wypłaci Ci w dwóch ratach.

Warto polecić bliskiej osobie lokum od J.W. Construction i zyskać dodatkowe 3000 zł! Sprawdź szczegóły oferty już teraz!