Autor: Iza
7 marca, 2019Newsy

Przyjazne sąsiedztwo i zielona okolica czekają!

Marzysz o własnym, przestronnym lokum, które będzie spełniało oczekiwania całej rodziny? Chcesz mieszkać w mieście i czerpać z jego rozbudowanej infrastruktury ale jednocześnie nie masz ochoty narażać się na stały tłok i hałas, jaki generuje centrum? Postaw na spokojniejszy, pełen zieleni Wawer, który urzeka kameralną, niską zabudową o willowym charakterze. To właśnie na jego terenie powstaje nowoczesne Osiedle Stoczniowców III.

Jest to inwestycja, która opiera się na praktycznej zabudowie bliźniaczej, łączącej poczucie prywatności z optymalizacją kosztów eksploatacyjnych. Powierzchnia każdego z domów to 95,24 m2 + 48 m2 poddasza użytkowego. Okolica osiedla obfituje w liczne tereny zielone z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym oraz Rezerwatem im. Króla Jana III Sobieskiego na czele. To atrakcyjne sąsiedztwo, skutecznie zachęca do codziennej aktywności i dostarcza czystego powietrza.

Deweloper ARAS 3 Sp. z o.o. Sp. k. postawił na dobrze rozwiniętą infrastrukturalnie okolicę, która zaspokoi większość codziennych potrzeb. Centrum Warszawy oddalone jest o zaledwie 9,5 km a najbliższa pętla autobusowa o 500 m. Lokale posiadają charakter bezczynszowy, są podpięte pod media miejskie a kompleksowo zagospodarowane części wspólne, dopełniają obrazu całości (drogi wewnętrzne, ogrodzenie).

Już dziś przekonaj się, że możesz zamieszkać blisko centrum, ciesząc się jednocześnie bezpośrednim sąsiedztwem, kojącej zmysły natury. Postaw na jakość, która zapewni Ci długoletnią satysfakcję.