17 sierpnia, 2018Strona główna

Spokojna, zielona część Warszawy – lokalizacja dla Ciebie

BJM Development stworzył ofertę, która odpowiada na potrzeby osób, poszukujących spokoju, jaki daje okolica pełna zieleni. Osiedle Mirtowa 10 – Na Skraju Lasu zapewnia zaciszną atmosferę i znakomicie komponuje się architektonicznie z otaczającą ją przyrodą.

BJM Development stworzył ofertę, która odpowiada na potrzeby osób, poszukujących spokoju, jaki daje okolica pełna zieleni (sprawdź pozostałe inwestycje dewelopera). Osiedle Mirtowa 10 – Na Skraju Lasu zapewnia zaciszną atmosferę i znakomicie komponuje się architektonicznie z otaczającą ją przyrodą.

Inwestycja powstaje w niezwykle zielonej dzielnicy Wawer, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów pożądających wytchnienia od miejskiego zgiełku a jednocześnie niegodzących się na rezygnację z bliskości różnorodnej i rozbudowanej infrastruktury. To właśnie tam będziesz mógł wypoczywać w spokojnym otoczeniu, które mnogością tras rekreacyjnych, pełnych walorów przyrodniczych, zachęci do codziennego wypoczynku w kontakcie z naturą.

Inwestycja została już zakończona i oddana do użytkowania a w ramach sprzedaży, dostępne są ostatnie nieruchomości. Elegancka bryła budynków, utrzymana w naturalnej kolorystyce, tworzy perfekcyjną przestrzeń do życia. Podziemna hala garażowa oraz dostęp do komórek lokatorskich i wózkowni to udogodnienia, które znacząco podnoszą jakość życia. Cztery kondygnacje naziemne, tworzą kameralny charakter zabudowy. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i odważ spełnić swoje marzenia o wygodnym życiu w przyjaznej okolicy, która umiejętnie łączy tereny zielone z bliskością wielkomiejskiej infrastruktury.

Zobacz inne inwestycje na Wawrze.