Autor: Dopoznania.pl
29 lipca, 2019Newsy

Wakacyjna promocja nowych mieszkań w Świdnicy

Sprawdź ofertę specjalną Park Zawiszów  i zarezerwuj nowe mieszkanie w Świdnicy. Promocja dotyczy mieszkań 3-pokojowych i 4-pokojowych.

Dobrze jest wrócić do przytulnych i dających bezpieczeństwo wnętrz - nie tylko po wakacjach, ale każdego dnia, by odpocząć od natłoku codziennych obowiązków. Teraz, marzenie o własnym lokalu staje się jeszcze bardziej realne, ze względu na ofertę promocyjną, jaką ma do zaproponowania deweloper realizujący osiedle Park Zawiszów. Jest ona skierowana do wszystkich tych, którzy poszukują nowego mieszkania w Świdnicy.

Promocja dotyczy nieruchomości o układzie 3- lub 4- pokojowym, wchodzących w skład osiedla Park Zawiszów. Każdy, kto zdecyduje się na zakup tego typu mieszkania, realizowanego w ramach III etapu inwestycji, otrzyma komórkę lokatorską gratis. Jest to ciekawa propozycja, pozwalająca zachować swobodę przestrzeni, przy ograniczeniu kosztów. Twoja rodzina będzie usatysfakcjonowana zarówno powierzchnią mieszkania jak i możliwością korzystania z dodatkowej przestrzeni, np. do przechowywania sprzętu sportowego.

Obecnie, w ofercie osiedla Park Zawiszów, znajduje się jeszcze pięć mieszkań, spełniających warunki promocji. Posiadają one powierzchnię od 56,92 m2 do 65,94 m2. Każde z nich oferuje układ 3- pokojowy z balkonem, którego powierzchnia waha się od 4,71 m2 do 6,94 m2.

Wykorzystaj okazję – gdy inni myślą o wyjazdach wakacyjnych, ty zarezerwuj wymarzone M a za zaoszczędzone w promocji pieniądze, będziesz mógł pozwolić sobie na atrakcyjny urlop z rodziną. Pospiesz się z podjęciem decyzji, ponieważ oferta obowiązuje tylko do 30.08.2019 roku.