Autor: Dopoznania.pl
12 lipca, 2019Newsy

Zalety życia w Skawinie

Położona w wygodnej odległości od Krakowa, otoczona malowniczymi terenami zielonymi Skawina, stanowi znakomitą alternatywę dla osób, poszukujących miejsca do życia, w którym będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nowe mieszkania w Skawinie, przyciągają klientów, którzy chcą przenieść się na kameralne osiedle, utrzymując jednocześnie stały i łatwy kontakt, z wielkomiejską infrastrukturą, jaką ma do zaproponowania stolica Małopolski. Przekonaj się czy powstająca w tym rejonie inwestycja Krakowskie Przedmieście, spełni także Twoje oczekiwania.

Oferta od dewelopera ORION INVESTMENT S.A. wyróżnia się ciekawą architekturą oraz wysoką funkcjonalnością – zarówno w zakresie rozplanowania układu pomieszczeń jak i sposobu zagospodarowania części wspólnych. Okolica inwestycji obfituje w różnorodne udogodnienia, pozwalające prowadzić wygodny tryb życia bez konieczności żmudnych dojazdów do sklepów, placówek oświatowych czy obiektów usługowych. Droga krajowa nr 44 ułatwia sprawne połączenie komunikacyjne z autostradą A4, co znacząco ułatwia dojazd do Krakowa, jak i szybkie poruszanie się po całym regionie.

Malownicza okolica osiedla Krakowskie Przedmieście powoduje, że jego mieszkańcy mogą cieszyć się możliwością codziennego, aktywnego wypoczynku, w kontakcie z naturą. Pobliskie Lasy Tynieckie to rozległy kompleks, dostarczający ciekawej infrastruktury rekreacyjnej oraz świeżego powietrza. Teraz pora na Twój ruch – zarezerwuj jedno z mieszkań już dziś!