16 stycznia, 2019Strona główna

Zamieszkaj w pobliżu centrum

Murapol S.A. to doświadczony deweloper, który doskonale zna potrzeby współczesnych klientów i trafnie na nie odpowiada, oferując nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, położone w dogodnych lokalizacjach. Dosadnym tego przykładem jest inwestycja Murapol Zielone Bulwary, łącząca wszystkie, wspomniane cechy z wysoką estetyką i szerokim wyborem mieszkań.

Murapol S.A. to doświadczony deweloper, który doskonale zna potrzeby współczesnych klientów i trafnie na nie odpowiada, oferując nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, położone w dogodnych lokalizacjach. Dosadnym tego przykładem jest inwestycja Murapol Zielone Bulwary, łącząca wszystkie, wspomniane cechy z wysoką estetyką i szerokim wyborem mieszkań.

Na osiedle składają się cztery budynki o czterech kondygnacjach każdy, mieszczące w sobie łącznie 282 lokale o powierzchni od 25 m2 do 55 m2. Kameralny typ zabudowy wielorodzinnej, znakomicie komponuje się z charakterem dzielnicy Klecina. Stonowaną kolorystykę budynków uzupełniają elementy zieleni, którymi zagospodarowane będą części wspólne.

Mieszkańcy osiedla mogą dojechać do centrum w kwadrans, więc swoboda korzystania z wielkomiejskich udogodnień, jakie ma do zaoferowania Wrocław jest naprawdę duża. Jednocześnie, nie wymusza ona godzenia się na stały zgiełk, tłok i hałas, jakie panują w centrum. Pobliska infrastruktura zaspokoi potrzeby szerokiego grona klientów. Placówki oświatowe, punkty handlowo – usługowe, przychodnie zdrowia, restauracje, banki, kościół czy obiekty sportowe znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Pobliskie parki zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu, w otoczeniu zieleni. Dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji zbiorowej, usprawni dojazd do centrum oraz poruszanie się po całym mieście.

Zapoznaj się ze szczegółami inwestycji już dziś!

Zobacz inne inwestycje na Krzykach.