Autor: Iza
28 maja, 2019Newsy

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta

Niebanalne rozwiązania architektoniczne, wysoka jakość oraz spokojna, dająca wytchnienie lokalizacja, to podstawowe, choć nie jedyne atuty, jakimi może poszczycić się osiedle Willa Wrzos. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, zachwyci także Ciebie!

Inwestycja składa się z zaledwie 20 domów, w zabudowie szeregowej. W związku z tym, jej mieszkańcy będą w stanie stworzyć społeczność, w której wszyscy się znają. To niezwykle istotne, dla poczucia komfortu i bezpieczeństwa, których tak bardzo potrzebujemy w najbliższym otoczeniu.

Deweloper COMFORT LIFE Sp. z o.o. zdecydował się na realizację swojego projektu w Julianowie. Ta spokojna, podwarszawska okolica, przyciąga osoby, które zmęczone są miejskim zgiełkiem i tłokiem. To właśnie tutaj mogą cieszyć się kameralnym sąsiedztwem, nie rezygnując jednocześnie ze sprawnego dojazdu do stolicy. Przebiegająca nieopodal trasa nr 79, ułatwia szybie poruszanie się po całym regionie.

Inwestycja Willa Wrzos stanowi doskonały przykład na to, jak komfortowo może wyglądać podmiejski styl życia, w nowoczesnym wydaniu. Domy są eleganckie i wyposażone w nowatorskie rozwiązania technologiczne a okoliczne udogodnienia infrastrukturalne, zaspokajają najważniejsze, codzienne potrzeby. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów od osiedla, znajduje się przedszkole, szkoła, sklep i przystanek komunikacji publicznej. Szerszą ofertę handlowo – usługową, znajdziesz w pobliskim Piasecznie. Znajdujące się nieopodal tereny zielone, zapewniają różnorodne możliwości rekreacyjne.