Autor: Iza
17 maja, 2019Zakup inwestycyjny

Zielona okolica, dobrze skomunikowana z centrum

Do zalet Milanówka, nie trzeba przekonywać nikogo, kto orientuje się w topografii okolic Warszawy. Klienci poszukujący przyjaznej i spokojnej okolicy, która pozwala cieszyć się dobrym połączeniem z centrum i okolicznymi miastami, właśnie tam powinni poszukać mieszkania dla siebie. Dobrym wyborem pod względem jakości i designu, będzie osiedle EcoMilan.

Inwestycja od Dekpol Deweloper położona jest w kameralnej i zacisznej części Milanówka, w bliskości centrum, w którym znajdują się sklepy, punkty usługowe, urzędy czy restauracje. Jeżeli będziesz miał ochotę na poszerzenie tej oferty, możesz w zaledwie 30 minut dojechać do centrum Warszawy – jej wielkomiejska infrastruktura zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Milanówek, Brwinów oraz Podkowa Leśna, to tzw. trójmiasto grodów, które chętnie jest wybierane jako miejsce do życia przez osoby, zmęczone tłokiem i pośpiechem, jaki panuje w stolicy. Malownicza okolica, pełna ścieżek rowerowych, spacerowych i zielonych terenów rekreacyjnych, stanowi mocny argument za aktywnym spędzaniem wolnego czasu, w otoczeniu natury.

Jeżeli chcesz sprawnie poruszać się po okolicy, możesz skorzystać ze znajdującego się nieopodal dworca PKP. Zmotoryzowanych mieszkańców, z pewnością zadowoli łatwy dojazd do autostrady A2. W najbliższej okolicy inwestycji EcoMilan znajduje się przedszkole, szkoła, siłownia, sklepy i punkty usługowe – aby z nich skorzystać, wystarczy zaledwie kilkuminutowy spacer.