Lato to doskonały czas na zakup nowego mieszkania, zwłaszcza że teraz możesz wynegocjować jego cenę! Jak to możliwe? Odwiedź biuro sprzedaży dewelopera Omega Buildings i poznaj wszystkie szczegóły.

Wakacyjna oferta specjalna pozwala na zakup własnego „M” na osiedlu Osada Kolorowa za mniej. Promocją został objęty I etap inwestycji, w ramach którego oddane zostaną budynki C i D. W aktualnej ofercie sprzedaży wciąż znaleźć można mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach. Na nabywców czekają kawalerki oraz 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe lokale. Swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, senior, jak i rodzina z dziećmi. Każde lokum zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić właścicielom maksimum komfortu. Warto dodać, że I etap Osady Kolorowej zostanie zakończony już 30 września bieżącego roku.

Atrakcyjne rabaty i szeroki wachlarz dostępnych lokali to nie jedyne zalety proponowanego osiedla. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców, deweloper pomyślał o pełnej infrastrukturze, w skład której wchodzą chłodniki, skwery, miejsca postojowe naziemne oraz podziemne oraz funkcjonale wiaty śmietnikowe. Lokalizacja to kolejna zaleta Osady Kolorowej. Inwestycja powstaje na terenie Maślic – jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Wrocławia. Ta część miasta łączy w sobie zielone sąsiedztwo z dostępem to rozwiniętej komunikacji oraz bogatego zaplecza handlowo-usługowego.

Zależy Ci na korzystnym zakupie nowego mieszkania? Chcesz szybko odebrać klucze do własnych czterech kątów? Postaw na Osadę Kolorową!