METROBIELANY budynek D, etap 4


  • Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka 1
mapa
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Powierzchnia: 52,59  - 63,17 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2019
10 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4


METROBIELANY - BUDYNEK D usytuowany jest w odległości około 5 minut pieszo do stacji METRO MŁOCINY. Stanowi on 4 etap inwestycji, na którą składają się 4 budynki: A, B, C i D. W budynku D przy ul. Lekka 1 zaprojektowano mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe o powierzchni od 49 do 87 m kw. oraz przestronne apartamenty 3 pokojowe z tarasami i balkonami na 8 i 9 piętrze z niepowtarzalnym widokiem tworzącym idealną przestrzeń do zamieszkania dla wymagających. Mieszkania na parterze posiadają ogródki oraz tarasy. Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, narożna część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe. Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko osiedla  METROBIELANY i stacji metra MŁOCINY znajduje się niedawno otwarte centrum handlowe pod nazwą GALERIA MŁOCINY (oferta ponad 200 marek, 36 restauracji i kawiarni, nowoczesny multipleks z 10 salami kinowymi, kręgielnia, taras z ogrodem na dachu oraz „Dechy na Bielanach”– miejsce wydarzeń kulturalnych i innych atrakcji). Jest to obiekt nowej generacji, najnowocześniejsza przestrzeń handlowo-restauracyjna w Warszawie, wpisująca się w aktualne potrzeby współczesnego klienta i nowe sposoby spędzania czasu. Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz duże obszary leśne: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza Kampinoska.

LOKALIZACJA

Inwestycja METROBIELANY realizowana jest na warszawskich Bielanach. Dzielnica łączy w sobie wiele zalet i jest chętnie wybierana przez osoby poszukujące swoich idealnych czterech kątów. Zakup nowego mieszkania na Bielanach polecić należy wszystkim, którym zależy na połączeniu wielkomiejskiego klimatu z możliwością codziennego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Mieszkańcy METROBIELANY Budynek D będą mogli cieszyć się dostępem do pełnej infrastruktury. W okolicy znaleźć można sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne i wiele, wiele więcej. Ze względu na bliskość żłobków, przedszkoli i szkół, nowe mieszkania na Bielanach w Warszawie spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi, którym zależy na bezpieczeństwie i komforcie. Problemu nie stanowi także komunikacja z innymi częściami miasta – niezmotoryzowani lokatorzy do wyboru mają stację Metro Młociny oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Bielany znane są jako najbardziej zielona dzielnica stolicy. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych pozwoli mieszkańcom odnaleźć odrobinę spokoju w tętniącym życiem mieście. Tak wyjątkowe otoczenie sprawia, że jogging, rower czy relaksujący spacer może stać się stałą części dnia właścicieli nowych mieszkań w inwestycji METROBIELANY.

 
Handel
W pobliżu inwestycji Metrobielany budynek D powstaje jedna z większych warszawskich galerii – Galeria Młociny. Na terenie tego centrum pojawi się około 220 sklepów. Mieszkańcy osiedla od TK Development będą mogli też korzystać z popularnych sieci sklepów znajdujących się nieopodal Metrobielan, takich jak Lidl, Biedronka czy Pepco.
 
Usługi 
W pobliżu osiedla Metrobielan znaleźć można liczne punkty gastronomiczne. 50 ciekawych restauracji ulokowanych będzie na terenie Galerii Młociny. Poza tym w sąsiedztwie znajduje się popularny fast food – McDonald’s, restauracje – np. Mia Famigila, oraz kawiarnie - Roślina Cafe czy WakeCup Cafe. Ciekawym punktem jest również pobliska winiarnia.
 
Komunikacja 
Dużym plusem dla nowych mieszkańców osiedla Metrobielany budynek D jest bliskość kilku przystanków metra oraz autobusów, np. Metro Młociny czy Nocznickiego. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu z dostaniem się do pracy czy szkoły, znajdującymi się nawet daleko poza granicami Bielan.
 
Opieka medyczna 
W okolicy Metrobielan znaleźć można również punkty medyczne, w tym Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna oraz specjalizującą się w ginekologii i położnictwie klinikę Dębski Clinic.
 
Edukacja 
Mieszkańcy Metrobielan budynek D nie będą tez narzekać na brak placówek edukacyjnych - w okolicy znajduje się Przedszkole nr 309, Szkoła Podstawowa nr 209 oraz LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego.
 
Kultura i rozrywka
W sąsiedztwie Metrobielan budynek D, a dokładniej na terenie powstającej Galerii Młociny znaleźć będzie można aż 9 sal kinowych. 
 

Zapytaj o szczegóły

Szczegóły inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperTK Development
InwestycjaMETROBIELANY budynek D, etap 4
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaWawrzyszew
Data zakończeniaIV kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia52,59  - 63,17 m2
Liczba pokoi2 - 3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
38M53,90 m22 pok.ParterZAPYTAJ rzut
46M53,39 m22 pok.2ZAPYTAJ rzut
66M53,39 m22 pok.6ZAPYTAJ rzut
67M52,59 m22 pok.6ZAPYTAJ rzut
71M53,33 m22 pok.7ZAPYTAJ rzut
137M53,51 m22 pok.1ZAPYTAJ rzut
140M53,51 m22 pok.2ZAPYTAJ rzut
152M53,51 m22 pok.6ZAPYTAJ rzut
159M62,28 m23 pok.8ZAPYTAJ rzut
195M63,17 m23 pok.7ZAPYTAJ rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Bezpłatny poradnik inwestora

"Mieszkanie - 10 sposobów negocjacji cen z deweloperem"


Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, basen, sklep spożywczy, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

227

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Powierzchnia: 52,59  - 63,17 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Termin oddania: IV kwartał 2019

Zapytaj o szczegóły

METROBIELANY budynek D, etap 4

ul. Nocznickiego 23, Warszawa

516 00 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę