Mokosfera


  • Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Racjonalizacji 3
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 28,00  - 101,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Mokosfera


MOKOsfera to idealna propozycja zarówno dla młodych osób, które dopiero rozpoczynają samodzielne życie, jak i dla rodzin z dziećmi. Dwa budynki zaprojekowane w eleganckim, modernistycznym stylu przykuwają oko, wzbudzając zainteresowanie każdego.
Grupo Lar w swojej ofercie przy ul. Racjonalizacji przygotował opcje kawalerek, mieszkań 2-, 3-, a nawet 4-pokojowych. Każde z nich jest jasne i przestronne, klienci nie będą mieli problemów z aranżacją przestrzeni. Dużym atutem są powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów. W budynkach zainstalowano również szybkobieżne windy, obsługujące wszystkie kondygnacje – również parking podziemny. Poza halą garażową będzie można również korzystać z miejsc parkingowych przy inwestycji.
LOKALIZACJA
MOKOsfrea to przede wszystkim doskonała lokalizacja. Usytuowanie projektu w samym sercu warszawskiego Mokotowa sprawia, że mieszkańcy będą mieli dostęp do każdej części stolicy. Bogata infrastruktura sprawi, że klienci Grupo Lar bez problemu znajdą sklepy czy miejsca kultury. Bliskość terenów zielonych sprawia, że jest to opcja idealna dla tych, którym zależy na kontakcie z naturą.

Handel

Nieopodal MOKOstrefy znaleźć można Galerię Mokotów, w której znaleźć można liczne sklepy. Nieco dalej znaleźć można Biedronkę, w której można znaleźć produkty codziennej potrzeby.

Usługi

MOKOsfera otoczona jest licznymi urzędami Państwowymi, w tym Urzędem Skarbowym Warszawa-Mokotów oraz Warszawa-Ursynów. Nieopodal znajdują się również punkty sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, T-Mobile oraz Netia. Swoje oddziały mają tu również bank BGŻ BNP Paribas i Citybank Europe. – punkty usługowe, urzędy, poczty, lokale gastronomiczne. Bezpośrednio na ul. Racjonalizacji znaleźć można też dwie restauracje – Ristorante Semolino oraz Food Lab Studio.

Komunikacja

Klienci na samej ul. Racjonalizacji znajdą dwa przystanki autobusowe – pierwszy to Maklakiewicza 02, obsługiwany przez linie 218, 308 oraz N36. Drugi to Racjonalizacji 04, przy którym poza wymienionymi wcześniej 3 autobusami, zatrzymuje się również N33.

Opieka medyczna

Mieszkańcy MOKOsfery będą mogli korzystać z usług Centrum Medycznego LUX MED, który w pobliżu ma aż cztery oddziały. Zapisane leki będzie można wykupić w aptece Medicover.

Edukacja

Rodzice dzieci mieszkających w MOKOsferze nie będą musieli martwić się o to, że będą one musiały daleko dojeżdżać do szkoły. Nieopodal znaleźć bowiem można Szkoły Podstawowe nr 119 oraz 202, jak i również Licea Ogólnokształcące – XLIII im. Kazimierza Wielkiego oraz XLIX z oddziałem dwujęzycznym im. Johanna Wolfganga Goethego. 

Szczegóły inwestycji Mokosfera


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupo Lar Polska
Mokosfera
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaSłużewiec
Data zakończeniaIII kwartał 2020
Powierzchnia28,00  - 101,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

planowana

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

pod klucz

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte , usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Liczba planowanych mieszkań

267

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMokosfera

ul. Racjonalizacji 3, Warszawa