Przy Woronicza - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Woronicza 33
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 24,00  - 87,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Przy Woronicza - inwestycja wyprzedana


Przy Woronicza to nowa inwestycja mieszkaniowa dewelopera Grupo Lar Polska. Osiedle dedykowane jest wszystkim, którzy poszukują połączenia wysokiej jakości i dogodnej lokalizacji.

Inwestycja została podzielona na etapy. W ramach I etapu wybudowanych zostało 76 mieszkań liczących od 33 do 63 m2. II etap poszerzył ofertę sprzedaży o 103 lokale których metraże mieszczą się w przedziale od 30 do 67 m2.  Z kolei najnowszy, III etap kompleksu mieszkaniowego Przy Woronicz obejmuje 105 mieszkań od kawalerek po czteropokojowe „M”. Klienci decydujący się na własne cztery kąty z tego etapu mogą wybierać pomiędzy lokalami o powierzchniach od 24 do 87 m2.

Każde z mieszkań w inwestycji Przy Woronicza posiada duże okna sprzyjające dostępowi światła, a optymalne rozkłady pozwalają w pełni wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni. Ponadto wszystkie lokale oferują mieszkańcom powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu lub loggii. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie lokatorów, Grupo Lar Polska zadbał o profesjonalną ochronę budynku.

Zakup mieszkania w kompleksie Przy Woronicza polecić należy zarówno osobom poszukującym swojego miejsca w stolicy, jak i prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie. Gwarancją wysokiej jakości osiedla jest zastosowanie najlepszych materiałów, a także wiedza i doświadczenie, jakim może pochwalić się deweloper. Inną zaletą oferowanej inwestycji są jedne z najbardziej atrakcyjnych cen na Mokotowie.

LOKALIZACJA
Przy Woronicza to kameralne osiedle, którego niewątpliwą zaletą jest lokalizacja na warszawskim Mokotowie. Doskonałe położenie dzielnicy, sprawia że swoich czterech kątów na Mokotowie poszukuje wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości.

Inwestycja dewelopera Grupo Lar Polska dedykowana jest wszystkim tym, którzy cenią życie w rytmie dużego miasta. Mieszkańców Przy Woronicza od centrum Warszawy dzielić będzie zaledwie 8 minut. Dzięki temu wszystkie uroki i udogodnienia stolicy są tu na wyciągnięcie ręki. Osoby wybierające nowe „M” w tym rejonie Warszawy cieszyć się mogą dostępem do rozbudowanej infrastruktury miasta, a także bliskością Biznesowego Centrum Stolicy. Mokotów ma także drugie, zielone oblicze. Bliskość popularnych terenów rekreacyjnych zapewnia możliwość codziennego relaksu na świeżym powietrzu. Jogging, rower, a może relaksujący spacer – wybór należy do Ciebie! Na terenie dzielnicy działa także wiele placówek edukacyjnych, co czyni z Mokotowa idealnie miejsce dla rodzin. Bliskość szkoły czy przedszkola to gwarancja bezpieczeństwa i wygody zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców.

Oferowane osiedle spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość i doświadczenie dewelopera sprawiają, że zakup mieszkania Przy Woronicza to pewna inwestycja na długie lata.

Handel
W okolicy nowych mieszkań od Grupo Lar Polska znajduje się wiele sklepów, w tym: Fresh Market, Minuta 8, Top Market, Carrefour Express. Ponadto w pobliżu zlokalizowana jest Galeria Mokotów.

Usługi
Duży wybór punktów usługowych, jaki gwarantuje ta część Mokotowa zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców. W sąsiedztwie nowych mieszkań Przy Woronicza zlokalizowane są m.in. banki, bankomaty oraz apteki. Ponadto w pobliżu inwestycji działa wiele lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można: Ristorante Semolino, Mandala, Batida, Balsam, Fort Szeląg, Mamma Marietta, Great Panda, Prima Pasta, Mon Cafe Olga Asaturova.

Komunikacja
Jedną z największych zalet inwestycji Przy Woronicza jest bezpośredni dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Linie tramwajowe i autobusowe umożliwiają dojazd co centrum oraz innych części stolicy. Ponadto w pobliżu zlokalizowana jest stacja metra Wierzbno – można do niej dotrzeć pieszo, co zajmuje 15 minut lub tramwajem/autobusem. Z kolei zmotoryzowanych właścicieli nowych „M” z pewnością ucieszy szybki dojazd do drogi ekspresowej S79.

Opieka medyczna
W pobliżu mieszkań Przy Woronicza znaleźć można także przychodnie i prywatne gabinety lekarskie. Nie brakuje tu także aptek, wśród których wymienić można Aptekę Marinę oraz Euro Aptekę.

Edukacja
W okolicy nowych mieszkań Przy Woronicza działają liczne placówki edukacyjne:żłobki i przedszkola (Żłobek Chatka Ekoskrzatka, Żłobek nr 4, Żłobek Tequesta International Preschool and Daycare, Przedszkole nr 344), szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa nr 280, Szkoła Podstawowa nr 146, Szkoła Podstawowa nr 205, Kanadyjska Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa nr 119), szkoły średnie (XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, XLIII Liceum Ogólnokształcące, LXI Liceum Ogólnokształcące, LXV Liceum Ogólnokształcące). Studentów z pewnością ucieszy niewielka odległość kampusu Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Ofertę oświatową Mokotowa uzupełniają biblioteki, domy kultury, szkoły muzyczne, studia tańca, świetlice oraz kluby rodziców.

Sport i rekreacja
W poszukiwaniu relaksu na świeżym powietrzu warto wybrać się na Pola Mokotowskie. To doskonałe miejsce na biegi czy długie spacery, w którym znaleźć można stawy, place zabaw, boiska do koszykówki, rampy zjazdowe oraz siłownie plenerowe. W okolicy zlokalizowany jest także Park Arkadia, Park Forty Korotyńskiego, Park Marka Kotańskiego oraz Park Romana Kozłowskiego. Dbającym o formę polecić należy Fihgt Club S4 Fight&Crossgym Club, Fitness Klub Zdrofit, Premium Klub Mokotów, Calypso Fitness Club, Basen Wodny Park.

Kultura i rozrywka
W zasięgu ręki są tu także kina, teatry, biblioteki, restauracje oraz place zabaw dla dzieci. W pobliżu nowych mieszkań na Mokotowie znaleźć można Cinema City w Galerii Mokotów, Teatr Nowy oraz Park Królikarnia.

Szczegóły inwestycji Przy Woronicza - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGrupo Lar Polska
Przy Woronicza - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaSłużewiec
Data zakończeniaII kwartał 2018
Powierzchnia24,00  - 87,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, sklep spożywczy, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia

Liczba planowanych mieszkań

253

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePrzy Woronicza - inwestycja wyprzedana

ul. J.P. Woronicza 33, Warszawa