Murapol Ordona - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 27,00  - 82,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Murapol Ordona - inwestycja wyprzedana


Murapol Ordona to nowoczesny budynek oferujący funkcjonalne i wygodne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Na ośmiu piętrach rozmieszczonych zostanie 166 lokali o zróżnicowanych metrażach. Klienci wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowymi, których powierzchnie mieszczą się w przedziale od 27 do 82 m2. Tak szeroka oferta sprawia, że w inwestycji przy ul. Ordona każdy, niezależnie od potrzeb i oczekiwań, znajdzie coś dla siebie.

Na uwagę zasługuje przemyślany projekt, dzięki któremu przyszli właściciele nowych „M” będą mogli cieszyć się przestronnymi, ustawnymi mieszkaniami z dobrym dostępem do naturalnego oświetlenia. Warto dodać, że każdy z lokali posiadać będzie duży balkon. W trosce o komfort mieszkańców, deweloper Murapol zaplanował cichobieżne windy w każdej klatce. W parterowej części budynku znajdzie się 6 lokali użytkowych z przeznaczeniem pod sklepy, restauracje czy usługi. Podziemna kondygnacja zarezerwowana została dla hali garażowej z ponad 120 miejscami postojowymi. Zmotoryzowani lokatorzy będą mogli skorzystać także z zewnętrznego parkingu. Na terenie inwestycji nie zabraknie także osiedlowej zieleni, która umożliwi relaks tuż za przysłowiowym progiem.

LOKALIZACJA

Inwestycja Murapol Ordona zlokalizowana jest na warszawskiej Woli – dzielnicy łączącej w sobie wiele zalet. Wśród największych atutów tej części miasta wymienić można bliskość centrum stolicy - droga do Śródmieścia zajmuje zaledwie kwadrans. Dzięki temu mieszkańcy kompleksu mieszkaniowego przy ul. Ordona cieszyć się mogą łatwym dostępem do udogodnień i atrakcji, jakie oferuje Warszawa. Ponadto w pobliżu inwestycji znaleźć można przystanki komunikacji miejskiej, dzięki którym w szybki i wygodny sposób będzie można dotrzeć do pracy czy szkoły. Na wyciągnięcie ręki są tu także sklepy i punkty usługowe, a sąsiedztwo szkół i przedszkoli czyni z Woli idealną przestrzeń dla rodzin z dziećmi.

Właściciele mieszkań w budynku przy ul. Ordona zyskają nie tylko dostęp do wielkomiejskich rozrywek, ale także bliskość terenów zielonych. W okolicy inwestycji zlokalizowane są znane i lubiane parki, dzięki którym lokatorzy będą mogli wpisać relaks na świeżym powietrzu w swój stały rozkład dnia. Z kolei fanów dwóch kółek z pewnością ucieszy rozbudowana sieć tras rowerowych umożliwiających zarówno rekreacyjną przejażdżkę, jak i dojazd do Śródmieścia.

Murapol Ordona polecić należy wszystkim poszukującym miejsca, w którym wielkomiejski klimat spotyka się z pozwalającą na codzienny wypoczynek zielenią. Dodając do tego wysoką jakość samej inwestycji otrzymujemy ofertę obok której nie sposób przejść obojętnie.

Handel
W okolicy inwestycji Murapol Ordona znaleźć można sklepy, takie jak Freshmarket czy Carrefour Express. W nieco dalszej odległości zlokalizowane jest Centrum Handlowe Blue City oraz Centrum Handlowe Atrium Reduta.

Usługi
Nieopodal nowych mieszkań od dewelopera Murapol znajduje się Salon Fryzjerski oraz Elegante – Salon Urody Kosmetyczny Fryzjer. Natomiast kilkaset metrów od Murapol Ordona położona jest stacja paliw. Nieopodal został zamontowany bankomat PKO Bank Polski, a wysyłanie paczek może stać się przyjemniejsze dzięki bliskiemu usytuowaniu Urzędu Pocztowego. Właściciele nowych mieszkań na Woli mogą także dobrze zjeść w lokalach, takich jak: Bistro Odolany, Chef Burger, Rosmarino, Sushi Hachiko.

Komunikacja
W niedalekiej odległości od Murapol Ordona znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja kolejowa Warszawa Zachodnia. Z dworca autobusowego przy ul. Ordona odjeżdżają linie: 105, 109, 154, 155, 167, 171, 184, 190.

Opieka Medyczna
Właściciele nowych mieszkań na Odolanach będą mogli cieszyć się łatwym dostępem do placówek medyczny. W pobliżu znajdują się: Przychodnia Medi Partner, Centrum Medicover, Instytut Matki i Dziecka, Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej, Diagnostyka Laboratoria Medyczne.

Edukacja
Nowe mieszkanie na Woli doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi – w pobliżu zlokalizowane są: Przedszkole Niepubliczne Zielone Żyrafa, Żłobek i Przedszkole Zaczarowane Motyki, Szkoła Podstawowa nr 132 im. S. Petofiego, XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika, LO im. gen. Sowińskiego. Ponadto w sąsiedztwie Murapol Ordona znajdują się: Wyższa Szkoła Ekonomiczna oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych, Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Instytut Chemii Organicznej PAN i Instytut Chemii Fizycznej PAN.

Sport i Rekreacja
Osoby lubiące utrzymywać odpowiednią aktywność fizyczną będą mogły uczęszczać do pobliskiego Fitness Club, CrossFit Genius czy Sparta Gym. Miłośnicy natury i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu docenią urok pobliskiego Parku Józefa Sowińskiego, Parku Szymańskiego, Parku Moczydło, Parku Zachodniego, Skweru im. płk. Pacak-Kuźmierskiego.

Kultura i rozrywka
Warszawska Wola to miejsce, w którym nie można się nudzić. W pobliżu inwestycji przy ul. Ordona znajdują się: Klub Muzyczny Progresja, Amfiteatr w Parku Sowińskiego, Centrum targowo-wystawiennicze EXPO XXI Warszawa, Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy. 

Szczegóły inwestycji Murapol Ordona - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMurapol S.A.
Murapol Ordona - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaOdolany
Data zakończeniaIII kwartał 2019
Powierzchnia27,00  - 82,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, usługi

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

166

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMurapol Ordona - inwestycja wyprzedana

ul. Prymasa Tysiąclecia 79B, Warszawa