Warta Residence


  • Gorzów Wielkopolski, Śródmieście, Centrum, ul. Ptasia
  • Powierzchnia: 100,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2022
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Warta Residence


Deweloper prezentuje nową ofertę rynku pierwotnego nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim składającą się z kompleksu 27 jednorodzinnych willi miejskich w zabudowie bliźniaczej. Warta Residence to realizowana według najwyższych standardów przestrzeń w centrum miasta. To prestiżowy zespół willowy tworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie minimalizm, nowoczesność oraz ponadczasową architekturę. Jednocześnie kameralność i intymność zapewni lokatorom bezpośrednie otoczenie wysokiego drzewostanu, który stanowi naturalną barierę akustyczną i wizualną. Tak zaprojektowany kompleks jest naszą odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Warta Residence znajduje się na jednym z siedmiu wzgórz, z którego mieszkańcy mają wyjątkowy widok na panoramę miasta oraz rzekę Wartę. To małe miasteczko tworzone z myślą o tych, których łączyć będzie ta sama idea i cel - życia w oryginalnym otoczeniu natury. Połączenie nowoczesnej architektury, zieleni oraz widoku stanowi najlepsze rozwiązanie, które realizuje deweloper z myślą o Państwa komforcie.

Budynek Warta Residence to willa miejska wyróżniająca się nowoczesną, ponadczasową architekturą uzyskaną dzięki płaskim dachom, szlachetnej elewacji oraz dużym przeszkleniom. Duże okna zapewniają naturalne oświetlenie pomieszczeń oraz bezpośredni kontakt z ogrodem i zielenią, a prosty i funkcjonalny układ pomieszczeń bez wewnętrznego układu konstrukcyjnego daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dziś lub jutro. Przez okna tarasowe rozprzestrzenia się widok na indywidualny ogród z bezpośrednim dostępem do zieleni. Nietypowe ukształtowanie terenu, oprócz tradycyjnej aranżacji ogrodów, pozwala na zastosowanie niebanalnych rozwiązań takich jak skalne ogrody, które idealnie dopieszczą Państwa przestrzeń. Innymi rozwiązaniami naszego kompleksu są kwietniki zlokalizowane pomiędzy willami zapewniające intymność wszystkim lokatorom oraz dodatkową dekorację najbliższego otoczenia. Każda willa ma do dyspozycji co najmniej jedno miejsce parkingowe umiejscowione bezpośrednio przy posesji.

Kompleks Warta Residence jest położony nieopodal centrum miasta - schowany między ulicą Podmiejską i Warszawską, przy ulicy Ptasiej. Wyjątkowa lokalizacja zapewni doskonałą komunikację - nie tylko łatwy dojazd do pracy czy poza miasto, ale także bezproblemowy dostęp do urzędów, banków, galerii handlowych, instytucji kulturalnych czy restauracji. W promieniu zaledwie 1 kilometra znajduje się prywatne przedszkole, poczta, dyskont spożywczy i Miejski Ośrodek Sztuki z kinem. Warta Residence to jednocześnie jedno z siedmiu wzgórz otoczone zielonym starodrzewem z widokiem na panoramę miasta oraz Dolinę Warty. Całość tworzy dla Państwa przystań o wyjątkowym charakterze.

Szczegóły inwestycji Warta Residence


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperWarta Residence Sp. z o.o. Sp. K.
Warta Residence
Województwolubuskie
Miasto/PowiatGorzów Wielkopolski

Miasto/StrefaCentrum
Data zakończeniaII kwartał 2022
Powierzchnia100,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Wykończenie

pod klucz

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

miejsca kultury i rozrywki, usługi, przedszkole, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

centrum

Kanalizacja

tak

Dach

płaski

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy

Liczba planowanych budynków

27


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWarta Residence

ul. Bolesława Chrobrego 37, Gorzów Wielkopolski