12 grudnia, 2018Strona główna

Bezpieczne osiedle w znakomitej lokalizacji

Jakimi elementami kierujesz się, wybierając miejsce do życia? Jeżeli bezpieczeństwo i wygodę oraz poczucie komfortu traktujesz w sposób priorytetowy, to Osiedle Klimontowska BIS powstało właśnie z myślą o Tobie. 

Jakimi elementami kierujesz się, wybierając miejsce do życia? Jeżeli bezpieczeństwo i wygodę oraz poczucie komfortu traktujesz w sposób priorytetowy, to Osiedle Klimontowska BIS powstało właśnie z myślą o Tobie.

Zlokalizowane na zielonym Wawrze, gwarantuje spokojne sąsiedztwo, pełne terenów rekreacyjnych oraz różnorodnych udogodnień infrastrukturalnych, potrzebnych na co dzień. Zaproponowana przez BJM Development S.C .inwestycja, składa się z trzech kameralnych budynków wielorodzinnych, z wygodną opcją garażu podziemnego. Jest to kontynuacja zrealizowanych już w tej okolicy etapów, które łącznie tworzą spójną zabudowę o nowoczesnym charakterze.

Dająca poczucie bezpieczeństwa, efektownie zaaranżowana przestrzeń wspólna, uzupełnia projekt, sprzyjając integracji międzysąsiedzkiej. Teren osiedla zostanie ogrodzony i przystosowany do montażu monitoringu.

W okolicy znajduje się pełna infrastruktura miejska a łatwe połączenie z centrum, gwarantuje swobodę dostępu do szerokiego spektrum udogodnień, jakie ma do zaoferowania stolica. Połączenia autobusowe oraz SKM ułatwiają poruszanie się po okolicy i dojazd do centrum, bez konieczności używania własnego samochodu.

Położone nieopodal tereny rekreacyjne, ścieżki spacerowe i rowerowe czy ośrodki sportowe, skutecznie zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Sprzedaż nieruchomości trwa. W ofercie znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 40,7 m2 do 69,2 m2, w układzie 2- lub 3- pokojowym. Być może któryś z nich, czeka właśnie na Ciebie? Sprawdź szczegóły już dziś!

Zobacz inne inwestycje na Wawrze.