Autor: Iza
14 maja, 2019Newsy

Gotowe do odbioru domy, w pobliżu stacji metra

Chcesz wygodnie zamieszkać w przyjaznej, podwarszawskiej okolicy? Wahasz się czy postawić na dom, czy na mieszkanie? Cenisz wysoką jakość i poszukujesz przyjaznego sąsiedztwa? Zapoznaj się w tym, co ma do zaoferowania osiedle Villa Campina Domy. Już dziś możesz kupić gotowy, nowy dom w Ożarowie Mazowieckim, który oddalony będzie o zaledwie 10 minut od planowanej stacji metra Chrzanów.

Inwestycja pozwala na wybór pośród pięciu nowoczesnych projektów, które idealnie dopasują się do oczekiwań i potrzeb Twojej rodziny. Do każdego budynku przynależy ogród, który pozwala zaaranżować ciekawą i przestronną strefę do wypoczynku czy zabawy. Deweloper J.W. Construction Holding S.A. postawił na tę okolicę, ze względu na fakt, iż umiejętnie łączy ona dostęp do rozbudowanej infrastruktury z sąsiedztwem pełnym zieleni i niskiej zabudowy. Villa Campina Domy to miejsce, na które zasługujesz!

Powierzchnia dostępnych jeszcze w sprzedaży domów, wynosi od 84 m2 do 204 m2, w układzie od 3- do 6- pokojowym. Budynki sprzedawane są w standardzie deweloperskim ale istnieje także możliwość zamówienia ich w opcji wykończenia pod klucz. Pakiety tego typu usług, rozpoczynają się już od 570 zł/m2. Tak duże zróżnicowanie powierzchni i układu powoduje, iż z łatwością będziesz w stanie wybrać lokal, który w pełni pokryje się z oczekiwaniami Twojej rodziny. Już dziś sprawdź szczegóły oferty!