Autor: Dopoznania.pl
12 lipca, 2019Newsy

Łomianki - szeroki wybór układów i metraży

Osiedle Park Chopina oferuje nowe, zróżnicowane pod względem metrażu mieszkania w Łomiankach. Ta nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących połączenia solidności, funkcjonalności i wygodnej lokalizacji.

Deweloper Sławbud Sp. z o.o. Sp. k. zdecydował się na realizację projektu, który opiera się na sprawdzonych i najchętniej wybieranych przez dzisiejszych klientów rozwiązaniach. Duże zróżnicowanie lokali pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, którzy poszukują lokalu na miarę swoich potrzeb.

Obecnie, w ramach sprzedaży Osiedla Park Chopina, znajdują się jeszcze lokale różnego typu. Osoby poszukujące nieruchomości 1- pokojowej, mogą sięgnąć po mieszkanie o powierzchni 29,27 m2. Klienci stawiający na lokale 2- pokojowe, mają do wyboru nieruchomości o powierzchni od 37,98 m2 do 77,15 m2. Rodziny oraz nabywcy o większych wymaganiach, mogą nabyć mieszkanie 3- pokojowe. W takim wariancie, metraż waha się od 51,60 m2 do 58,02 m2.

Łączy je funkcjonalny i dobrze doświetlony układ, który pozwala na dużą swobodę aranżacyjną. Mieszkania na parterze dysponują ogródkami, zaś te, znajdujące się na wyższych kondygnacjach balkonami. Klienci o szczególnych oczekiwaniach, mogą postawić na mieszkania dwupoziomowe z antresolą i tarasami, zajmujące najwyższe kondygnacje.