Autor: Iza
17 maja, 2019Zakup inwestycyjny

Mieszkania dla par

Prowadzące aktywny tryb życia pary, poszukujące wygodnego i dającego szerokie perspektywy rozwoju mieszkania, powinny zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje osiedle Mokosfera. Położone na modnym i tętniącym życiem Mokotowie, zapewnia wygodne warunki do życia.

Inwestycja wyróżnia się ciekawą, przyciągającą wzrok architekturą a dzięki obszernej ofercie lokali 2- pokojowych, szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku par, w różnym wieku – zarówno tych rozpoczynających wspólny etap życia jak i seniorów, poszukujących miejsca, w którym można cieszyć się jesienią życia bez ograniczeń.

W ofercie sprzedażowej inwestycji, znajduje się jeszcze szeroki wachlarz lokali. Te o układzie 2- pokojowym, oferują powierzchnię od 42,39 m2 do 75,17 m2. Oferta obejmuje także inne mieszkania, w układzie od 1 – do 4- pokojowym.

Deweloper Grupo Lar Polska dołożył wszelkich starań, by osiedle Mokosfera w pełni odpowiadało na oczekiwania współczesnych klientów. Dlatego też, realizuje je na doskonale rozwiniętym infrastrukturalnie Mokotowie. Te komfortowe, nowe mieszkania w Warszawie, zapewniają łatwy dostęp do punktów handlowo – usługowych, obiektów sportowych, ośrodków zdrowia czy zróżnicowanych połączeń komunikacji zbiorowej (autobusowej, tramwajowej, metra czy lotniska). Stąd z łatwością dojedziesz do centrum i innych części miasta a jeżeli będziesz potrzebować rozrywki, znajdziesz ją w najbliższej okolicy. Dojazd do pracy nie będzie stanowił najmniejszego problemu. Okoliczne tereny zielone, pozwolą łatwo zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy.

 

Zobacz inne mieszkania w Służewcu