Autor: Dopoznania.pl
14 stycznia, 2020Newsy

Mieszkanie z poddaszem na warszawskim Wawrze

WWW Construction Zwoleńska 90Planujesz zakup nowego mieszkania w dzielnicy Wawer? Zależy Ci na kameralnej inwestycji w dobrej lokalizacji? Doskonale się składa! Osiedle Zwoleńska 90 spełni Twoje potrzeby! Poznaj bliżej projekt dewelopera WWW Construction.

W ramach inwestycji Zwoleńska 90 w Warszawie oddanych zostanie 28 mieszkań z powierzchniami dodatkowymi w postaci ogródka lub poddasza. Całość utrzymana jest w nowoczesnej architekturze, a sąsiedztwo niskiej zabudowy pozwala na moment zapomnieć, że mieszka się w tętniącej życiem stolicy. Zaproponowana lokalizacja doskonale sprawdzi się w przypadku osób poszukujących połączenia zieleni z dobrym dostępem do WWW Construction Zwoleńska 90udogodnień i miasta.

Aktualna oferta sprzedaży obejmuje lokale z przynależnym poddaszem. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy układami 3- i 4-pokojowymi. Powierzchnie dostępnych mieszkań mieszczą się w przedziale od 56,34 do 82,40 m2. Rozwiązanie to polecić należy w szczególności rodzinom z dziećmi, którym zależy na komfortowym i przestronnym wnętrzu.  

Skontaktuj się z deweloperem i spełnij marzenia o własnym, nowym mieszkaniu w Warszawie.