Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Newsy

Niepołomice – Twoje nowe miejsce

Deweloper Invest House S.A. nie bez powodu, zdecydował się na realizację osiedla Parkeko 2.0 w Niepołomicach. Oddalona o 24 km od Krakowa miejscowość zapewnia dostęp do bogatej, zróżnicowanej infrastruktury, przy jednoczesnym zachowaniu kameralnego, spokojnego klimatu. To właśnie tam przenoszą się osoby, które poszukują rodzinnej atmosfery, ale nie chcą rezygnować z wygody dostępu do licznych udogodnień.

Osiedle Parkeko 2.0 pozwala mieszkać z dala od zgiełku. Gdy tylko jednak będziesz potrzebował pojechać do stolicy Małopolski, możesz skorzystać z dwóch alternatywnych dróg – dojazd do centrum zajmuje ok. 30 minut. Najbliższy zjazd na autostradę, znajduje się w odległości 10 minut jazdy od osiedla. Dobrze rozbudowana sieć połączeń komunikacji zbiorowej, obejmuje ofertę zarówno małych jak i dużych przewoźników.

Aby zaspokoić codzienne potrzeby i sprawnie zorganizować rodzinną logistykę, nie będziesz musiał nigdzie jeździć. W pobliżu inwestycji znajdują się bowiem: sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe przeznaczone dla różnych grup wiekowych, obiekty sportowe i rekreacyjne czy ośrodki zdrowia. Ponadto, okolica wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami estetycznymi i pozwala wypoczywać w malowniczych rejonach, pełnych atrakcji turystycznych.

Na osiedlu czekają na Ciebie jeszcze domy o powierzchni od 115,60 m2 do 122,50 m2, których 4- pokojowy układ, z pewnością przypadnie do gustu Twojej rodzinie.