Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Nowa pula mieszkań w sprzedaży

Nie zdążyłeś wybrać odpowiedniego, nowego mieszkania w Łomiankach, dostępnego w ramach dotychczasowej oferty sprzedażowej Osiedla Park Chopina? Nadal jednak nosisz się z zamiarem zakupu wymarzonego M pod Warszawą? Mamy dla Ciebie znakomitą informację!

Jak podaje deweloper Sławbud Sp. z o.o. Sp. k., do sprzedaży trafiła kolejna pula atrakcyjnych lokali. Teraz masz okazję, by wybierać pośród szerokiego wachlarza mieszkań, idealnie dopasowując parametry nieruchomości, do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na ten projekt? Oprócz wysokiej jakości wykonania, w oparciu o wyłącznie wyselekcjonowane materiały, zapewnia estetyczną i funkcjonalną architekturę. Bliskość Parku Kampinoskiego, wiele udogodnień infrastrukturalnych, dostępnych na wyciągnięcie ręki oraz łatwy dojazd do Warszawy czy głównych tras regionu, to gwarancja komfortu na co dzień. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz szereg pożądanych udogodnień, w ramach części wspólnych, dodatkowo uzupełniają ofertę.

Poszerzona pula mieszkań spowodowała, iż w sprzedaży znajdują się obecnie lokale i powierzchni od 29,27 m2 do 77,15 m2, w układzie od 1- do 3- pokojowym. Taka różnorodność odpowiada na potrzeby singli, par w różnym wieku oraz rodzin, marzących o należycie przestronnych wnętrzach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami i pospiesz z rezerwacją. Osiedle Park Chopina czeka także na Ciebie!

 

Zobacz inne mieszkania w Łomiankach