Autor: Iza
13 maja, 2019Newsy

Ostatnie wolne mieszkanie

Już tylko jedna nieruchomość znajduje się w ofercie sprzedażowej osiedla Śródmieście Odnowa. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania we Wrocławiu, w dogodnej, centralnej lokalizacji, to znakomicie trafiłeś. Właśnie teraz jest dobry czas, by zainwestować w nieruchomości – ich ceny bowiem stale rosną!

Firma ATC Development Sp. z o.o. zrealizowała swój projekt, z dużą dbałością o detale i wysoką jakość wykonania. W efekcie, powstało pełne udogodnień miejsce, w którym można żyć w rzeczywiście przyjaznych warunkach. Jeżeli chcesz dołączyć do grona jego zadowolonych klientów, to zdecyduj się na zakup ostatniego, wolnego mieszkania o powierzchni 25,21 m2, które położone jest na parterze i kosztuje 239 000 złotych. Jest to lokal składający się z kuchni, salonu i łazienki. Zapewni komfortowe warunki i poczucie niezależności, dla osoby startującej w dorosłość, będzie znakomitym wyjściem w przypadku klientów poszukujących mieszkania służbowego oraz sprawdzi się jako łatwa do utrzymania kawalerka dla aktywnego singla, ceniącego sobie swobodę życia „na swoim”.

Takie mieszkanie okaże się również znakomitą alternatywą dla zainwestowania środków w nieruchomość pod wynajem. Lokalizacja osiedla Śródmieście Odnowa jest na tyle atrakcyjna, iż z łatwością znajdziesz osoby zainteresowane najmem. Wysoka jakość budynku sprawi, że przez długie lata będziesz mógł cieszyć się bezproblemową eksploatacją lokalu. Pora na Twój ruch!

Zobacz inne mieszkania w Krzykach