Autor: Iza
15 maja, 2019Zakup inwestycyjny

Poczuj się bezpiecznie w nowym M

Osiedle Klimontowska BIS powstało w oparciu o doskonale przemyślany projekt, pełen funkcjonalnych rozwiązań. Dlatego też, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, poszukujących optymalnego miejsca do życia. Oferuje nowe mieszkania w Warszawie, położone w zielonej dzielnicy - Wawrze. Oprócz niezaprzeczalnych atutów lokalizacyjnych, osiedle może poszczycić się tym, że zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa. Dlaczego?

Budynki posiadają solidną konstrukcję a firma BJM Development S.C. dołożyła wszelkich starań, by części wspólne dawały poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego też, teren inwestycji został ogrodzony i objęty systemem monitoringu. Osiedle Klimontowska BIS jest kontynuacją dotychczas powstałej inwestycji mieszkaniowej, która z powodzeniem, wpisała się w charakter dzielnicy. Obecnie realizowany etap bazuje na kameralnych budynkach wielorodzinnych, które otacza kompleksowo zaplanowana infrastruktura. Części wspólne sprzyjają tworzeniu społeczności lokalnej a dla najmłodszych mieszkańców przewidziano bezpiecznie zaprojektowany plac zabaw.

Ta część Warszawy jest chętnie wybierana przez osoby, poszukujące praktycznego połączenia spokojnej, zielonej okolicy z łatwością dojazdu do najważniejszych miejsc stolicy. Tutaj właśnie będziesz mógł prowadzić aktywny tryb życia o miejskim charakterze a po powrocie do domu, cieszyć się bezpieczną i komfortową przestrzenią, otoczoną licznymi terenami rekreacyjnymi. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i postaw na nowoczesne, ogrodzone osiedle z monitoringiem.

 

Zobacz inne mieszkania w Warszawie