15 marca, 2018Strona główna

Powstanie kolejna inwestycja Murapolu

Murapol to deweloper działający na obszarze wielu polskich miast. Firma odpowiedzialna jest za powstanie takich inwestycji jak Osiedle Nowe Winogrady w Poznaniu Murapol Atrium Służewiec w Warszawie, Orle Gniazdo w Gdańsku, Murapol Bażantów w Katowicach czy Cztery Pory Roku w Warszawie.

Murapol to deweloper działający na obszarze wielu polskich miast. Firma odpowiedzialna jest za powstanie takich inwestycji jak Osiedle Nowe Winogrady w Poznaniu Murapol Atrium Służewiec  w Warszawie, Orle Gniazdo w Gdańsku, Murapol Bażantów w Katowicach czy Cztery Pory Roku w Warszawie.

Niedawno spółka ogłosiła komunikat o zawarciu warunkowej umowy kupna wieczystego prawa użytkowania nieruchomości w Warszawie przy ul. Posag 7 Panien. Firma chce wykorzystać pozyskany teren na realizację nowego projektu deweloperskiego, o łącznej powierzchni użytkowej około 33 100 m2, stanowiących 766 lokali mieszkalnych. Zakupiona działka znajduje się tuż przy centrum miasta w dzielnicy Ursus. Rozwój tego terenu pod kątem rynku mieszkaniowego to idealne rozwiązanie, głównie ze względu na dostępne udogodnienia oraz niezbędną w życiu codziennym infrastrukturę. Niniejsza umowa zostanie zawarta nie później niż 15 marca 2018 r. przy założeniu, iż Prezydent miasta stołecznego Warszawa nie skorzysta z prawa pierwokupu.

Tak ogromna inwestycja to nie tylko kolejny krok rozwijający firmęMurapol, to także chęć stworzenia dobrych miejsc do życia dla wielu polskich rodzin.