Autor: Dopoznania.pl
12 września, 2019Newsy

Poznaj atuty mieszkania pod Krakowem

Invest House Parkeko 2.0.Niepołomice w okolicach Krakowa to miejsce, które coraz chętniej jest wybierane przez osoby, poszukujące odpowiednio przestronnych nieruchomości, które zaspokoją potrzeby całej rodziny, bez nadmiernego obciążania budżetu.

Nowe domy pod Krakowem, oferowane przez dewelopera Invest House S.A. to gwarancja korzystnej ceny i dogodnej lokalizacji, w której poczujesz się bezpiecznie i spokojnie. To właśnie w takim otoczeniu, powstaje osiedle Parkeko 2.0.

Na terenie osiedla zaplanowane zostały dodatkowe udogodnienia, takie jak: przedszkole, lekarz weterynarz, biuro księgowe oraz kawiarnia. Dzięki temu, inwestycja zyska znacznie bardziej prospołeczny charakter. Podmiejska lokalizacja daje wytchnienie od zgiełku i tłoku, jaki zazwyczaj panuje w Invest House Parkeko 2.0.Krakowie. Jednocześnie, odległość do centrum wynosi zaledwie 24 km, więc dojazd z Parkeko 2.0 nie będzie stanowił problemu. Możliwość wyboru pośród dwóch alternatywnych dróg usprawnia trasę – dystans ten pokonasz w około 30 minut. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji zbiorowej to wygodne rozwiązanie dla niezmotoryzowanych.

Aby zorganizować komfortową codzienność dla całej rodziny możesz swobodnie korzystać z pobliskiej infrastruktury. W okolicy znajdują się m.in.: szkoły, centrum lecznicze, rynek w Niepołomicach, Puszcza Niepołomicka, Biedronka, centrum sportu czy ośrodek jazdy konnej.