Autor: Dopoznania.pl
27 sierpnia, 2021Zakup inwestycyjny

Tanie mieszkania na Maślicach

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na codziennym spokoju i dostępie do kluczowych udogodnień? Postaw na Maślice! To tam powstaje Osada Kolorowa – inwestycja dewelopera Omega Buildings.

Powstające przy ul. Maślickiej we Wrocławiu osiedle wyróżnia bogata, zróżnicowana oferta. Niewielkie lokum na start, funkcjonalne dwa poziomy, a może duże, przestronne mieszkanie dla rodziny? W Osadzie Kolorowej każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie lokale zaprojektowano tak, aby zapewniały maksymalny komfort i codzienną satysfakcję z użytkowania. Zakup mieszkania w inwestycji Omega Buildings sprawdzi się zarówno w przypadku prywatnych klientów, jak i osób, które chcą czerpać stałe zyski z wynajmu nieruchomości.

Mieszkania na osiedlu Osada Kolorowa zyskają atrakcyjne powierzchnie dodatkowe. W przypadku lokali parterowych będą to zielone tarasy. Z kolei „M” usytuowane na pierwszym i drugim piętrze dysponować będą balkonami lub tarasami. Ciekawym rozwiązaniem są duże, zielone tarasy przynależne do niektórych mieszkań na trzeciej kondygnacji. Nabywcy tych nieruchomości zyskają piękny widok na okolicę.

Z myślą o wygodzie mieszkańców Osady Kolorowej, deweloper zadba o szereg udogodnień, wśród których wymienić można: miejsca postojowe na parkingu podziemnym i naziemnym, chodniki, skwery, place zabaw, estetyczne oświetlenie czy funkcjonalne wiaty śmietnikowe.

Mówiąc o zaletach nowych mieszkań na Maślicach nie można zapomnieć o lokalizacji. Oferowana inwestycja położona jest w pobliżu niezbędnych miejsc, takich jak: sklepy, usługi, placówki edukacyjne, przystanki tramwajowe czy przystanki autobusowe. Osada Kolorowa to najlepszy dowód na to, że życie w dużym mieście nie oznacza rezygnacji z zieleni. W pobliżu ul. Maślickiej znaleźć można Las Rędziński, Park Rędziński i Las Pilczycki. Tereny te zachwycą biegaczy, rowerzystów oraz miłośników relaksujących spacerów.