Autor: Dopoznania.pl
15 października, 2019Newsy

V etap Osiedla Kminkowa już w sprzedaży

Kminkowa V PBO DACH BUDOferta Osiedla Kminkowa na Lipie Piotrowskiej poszerzyła się o kolejne, nowe mieszkania – do sprzedaży trafił V etap inwestycji. Komfortowe lokale skierowane są zarówno do nabywców indywidualnych, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem.

Realizowane przy ulicy Kminkowej osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, deweloper PBO DACH BUD uruchomił sprzedaż kolejnego, piątek już etapu inwestycji, w ramach którego powstanie szczęść budynków wielorodzinnych – pięć 4-piętrowych i jeden 3-piętrowy.

PBO DACH BUD Kminkowa VAktualna oferta obejmuje budynki A i B. Osoby zainteresowane nowym mieszkaniem na Osiedlu Kminkowa V, wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Powierzchnie lokali mieszczą się w przedziale od około 34 do 81,47 m2. Wśród zróżnicowanych wariantów, zaproponowanych przez dewelopera, każdy znajdzie coś dla siebie.

Miłośnikom kameralnej przestrzeni polecić należy kawalerkę z osobną, jasną kuchnią i balonem. Pary oraz potrzebujących nieco większej ilości metrów kwadratowych singli zainteresują mieszkania 2-pokojowe – do wyboru z aneksem kuchennym lub indywidualną kuchnią. Ten rodzaj „M”, w zależności od usytuowania, posiada taras, ogródek, balkon lub loggie. W przypadku rodzin najlepszym rozwiązaniem okażą się mieszkania 3-pokojowe z jedną bądź dwoma łazienkami, loggią lub tarasem oraz układy 4-pokojowe, obowiązkowo z dwoma łazienkami i powierzchnią dodatkową w postaci balkonu lub tarasu.

Deweloper PBO DACH BUD zadbał o wielostanowiskowe garaże podziemne, za które dodatkowo nie trzeba płacić – w cenie każdego mieszkania znajduje się jedno miejsce postojowe. Bez jakichkolwiek opłat można także korzystać z parkingów zewnętrznych.

Poszukujesz nowego mieszkania we Wrocławiu? Chcesz cieszyć się wygodami miasta i jednocześnie odciąć się od jego zgiełku? Kminkowa V to właściwy adres!