Autor: Iza
17 kwietnia, 2019Newsy

Wsparcie w sfinansowaniu zakupu wymarzonego M

Marzysz o tym aby kupić nowe mieszkanie na Bielanach ale nie masz pewności, że podołasz temu zadaniu w zakresie finansowym? Pozwól sobie pomóc! Firma TK Development oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie, w uzyskaniu możliwie najkorzystniejszej formy kredytu hipotecznego. Oczywiście pomoc jest całkowicie bezpłatna.

Propozycja ta skierowana jest dla osób, zainteresowanych zakupem nieruchomości na osiedlu Metrobielany budynek D, etap 4. To nowoczesna przestrzeń, pełna udogodnień technologicznych, której nieprzecenionym atutem jest dogodna lokalizacja, w prestiżowej dzielnicy, w pobliżu stacji metra.

Deweloper nawiązał współpracę w firmą Emmerson Finanse S.A., która specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie finansowym, w sposób całkowicie niezależny i dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Doradca pozna Twoje oczekiwania i możliwości finansowe i na ich podstawie określi wstępnie, jaka kwota kredytu wchodzi w rachubę. Ponadto, pomoże skompletować niezbędne dokumenty i będzie służył wsparciem w wypełnieniu potrzebnych formularzy. Opieka nad całym procesem kredytowania pozwoli zaoszczędzić dużą ilość czasu – którą musiałbyś poświęcić do samodzielnego porównywania ofert bankowych. Taka pomoc to również znaczna oszczędność finansowa – wybrana oferta będzie możliwie najkorzystniejszą na rynku.

Jeżeli więc chcesz kupić mieszkanie w inwestycji Metrobielany budynek D, etap 4, już dziś umów się na spotkanie z doradcą kredytowym i poznaj najprostszą drogę do spełnienia swoich marzeń lokalowych.

 

Zobacz inne nowe mieszkania na Bielanach w Warszawie