Autor: Iza
30 maja, 2019Newsy

Zakończenie budowy jeszcze w tym roku

Masz wreszcie możliwości, by kupić własne mieszkanie? A może planujesz zainwestować środki w nieruchomość pod wynajem? Niezależnie od tego, jaką posiadasz motywację, postaw na inwestycję, która będzie wygodnie zlokalizowana i zapewni Ci komfortowe wnętrza w nowoczesnym wydaniu. Takie właśnie są Metrobielany budynek D, etap IV.

To kontynuacja prestiżowego i cieszącego się dużym uznaniem osiedla, które realizowane jest przez doświadczoną firmę TK Development. Inwestycja, oprócz niezaprzeczalnie atrakcyjnej architektury oraz dużego zróżnicowania lokali, ma do zaoferowania bliskość stacji metra, co stanowi nieprzeceniony atut, dla osób chcących zaoszczędzić czas, sprawnie poruszając się po mieście. Planowany termin realizacji budynku D to czwarty kwartał 2019 roku. Już niebawem więc możesz odebrać klucze do swojego, wymarzonego M i rozpocząć urządzanie wnętrz. Obecnie w sprzedaży, znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 48,95 m2 do 90,32 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym. W takiej różnorodności, z pewnością odnajdziesz opcję, która zaspokoi potrzeby Twoich najbliższych.

Metrobielany budynek D, etap IV oferuje nowe mieszkania na Bielanach, w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury oraz atrakcyjnych terenów zielonych. Tam, gdzie życie miejskie toczy się w mniej hałaśliwy i tłoczny sposób, możesz mieszkać w komforcie i wyższym poczuciu bezpieczeństwa. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaplanuj pasjonujący koniec roku!

 

Zobacz inne mieszkania w Warszawie