Autor: Iza
15 maja, 2019Newsy

Zamieszkaj w doskonałej lokalizacji

Podwarszawskie Łomianki to miejsce, na które warto zwrócić uwagę, szukając przyjaznej i wygodnej przestrzeni do życia. Na ich terenie, deweloper Sławbud Sp. z o.o. Sp. k. podjął się realizacji inwestycji, która swoją jakością, efektownie uzupełnia atuty lokalizacyjne. Osiedle Park Chopina spodoba się wszystkim osobom, ceniącym sobie wysoką jakość i nowatorskie rozwiązania technologiczne.

Jednym z najmocniejszych walorów inwestycji jest jej położenie. Bliskość Warszawy pozwala utrzymać stały kontakt z wielkomiejską infrastrukturą, zaś udogodnienia znajdujące się w najbliższej okolicy, z powodzeniem zaspokoją większość Twoich codziennych potrzeb. Osiedle Park Chopina jest położone w pobliżu jednej z najładniejszych ulic w Łomiankach. Jego najbliższe sąsiedztwo gwarantuje poczucie spokoju i kameralności.

Oprócz atutów infrastrukturalnych, okolica ma do zaoferowania także nieprzecenione walory przyrodnicze. Położony nieopodal Kampinoski Park Narodowy, jeziora i inne tereny zielone, zachęcają do aktywnego wypoczynku, w kontakcie z kojącą zmysły naturą. Pomyśl jak efektywnie zrelaksujesz się, wychodząc na spacer czy wyjeżdżając na przejażdżkę rowerową, po powrocie z pracy. Wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia, znajduje się właśnie w tej okolicy. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz jedno z nowych mieszkań w Łomiankach dla siebie. To tutaj odzyskasz harmonię i balans w życiu, przenosząc się wreszcie „na swoje”.

 

Zobacz inne mieszkania w Łomiankach