Autor: Iza
13 maja, 2019Newsy

Żyj wolniej i wygodniej, z dala od wielkich blokowisk

Cenisz sobie miejski styl życia ale przytłacza Cię wysoka zabudowa i zatłoczone ulice? Pora na zmiany! Nowe mieszkanie na zielonym Wawrze, będzie idealnym połączeniem spokoju i komfortu, z łatwym dostępem do rozbudowanej infrastruktury. Przekonaj się, że wcale nie musisz godzić się na kompromisy!

Deweloper WWW Construction Sp. z o.o. wybrał tę lokalizację, ze względu na jej optymalne położenie względem centrum i głównych tras regionu a także komfortowe sąsiedztwo, z niską, kameralną zabudową. Osiedle Zwoleńska 90 składa się z 28 mieszkań. Do części z nich przynależą ogródki, do pozostałych poddasze. Nowoczesna architektura, wysoka jakość zastosowanych rozwiązań oraz przyjazne otoczenie sprawiają, iż z łatwością odnajdziesz tam miejsce dla siebie. W sprzedaży znajdują się lokale 2- pokojowe, których powierzchnia waha się od 38,85 m2 do 44,47 m2. Lokale 3- pokojowe zapewniają powierzchnię od 51,61 m2 do 56,34 m2. Osoby zainteresowane układem 4- pokojowym, mogą wybierać jeszcze pośród nieruchomości o wielkości od 68,20 m2 do 82,40 m2.

Dzielnica posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę - potrzebną na co dzień, zapewnia sprawny dojazd do centrum i znacząco wyróżnia się na planie miasta, pod względem ilości terenów zielonych. Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania w mieście ale chcesz odetchnąć od aglomeracyjnego zgiełku, to postaw na osiedle Zwoleńska 90. Sprzedaż dopiero ruszyła, więc wykorzystaj dużą swobodę wyboru!

 

Zobacz inne mieszkania na Wawrze