Kamienica Nova - inwestycja wyprzedana


  • Szczecin, Śródmieście, ul. Langiewicza 28
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 24,93  - 60,67 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2012
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Kamienica Nova - inwestycja wyprzedana


Zespół mieszkalno-usługowy Kamienica Nova, położony u zbiegu ulic Langiewicza i Księcia Bogusława X, stanowi rewitalizację i znaczące uzupełnienie części kwartału w samym centrum Szczecina. W eleganckim budynku powstało 97 mieszkań: 1-, 2- i 3-pokojowych, opcjonalnie z oszklonymi wykuszami, tarasami lub balkonami. Dwie nowoczesne, cichobieżne windy, zapewniają komunikację na każdym poziomie budynku, w tym również z garażem podziemnym, w którym znajduje się 38 miejsc postojowych.

NIEPOWTARZALNY CHARAKTER. Prosta bryła budynku, odwołująca się w swych proporcjach do historycznej zabudowy miejskiej z przełomu XIX i XX wieku, została podkreślona poprzez użycie najwyższej klasy materiałów elewacyjnych, takich jak okładziny z polerowanego i płomieniowanego piaskowca, elementy z kształtowników stalowych oraz szklane witryny. Rytm okien, wykuszy, podkreślone gzymsowania i podcięcia na parterze uwypuklają spokojny, wręcz dostojny charakter budynku, nadając mu styl eleganckiego apartamentowca. Pięknie wyeksponowany detal oraz czytelna funkcja gwarantują, że na przestrzeni lat uniwersalny styl kamienicy nie przeminie, zaś wdzięk i moc jej wyrazu wzbogacą Szczecin o wyjątkowy obiekt i klasyczną jakość w tworzeniu przestrzeni miejskiej.

W SAMYM SERCU MIASTA. Mimo śródmiejskiego charakteru część dzielnicy, w której usytuowana jestKamienica Nova, pozostaje spokojniejsza i mniej zatłoczona, zachowując wszystkie atuty wielkiego miasta. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewnia dojazd do wszystkich kluczowych punktów miasta. Pełna infrastruktura głównych ulic Krzywoustego, Alei Piastów i Wyzwolenia stanowi o unikalnym charakterze inwestycji. Bliskość banków, aptek, klubów fitness, kin, licznych sklepów i różnego rodzaju punktów usługowych sprawia, że wszelkie udogodnienia są w zasięgu ręki  mieszkańców.

KOMFORTOWE WNĘTRZA. Kamienica Nova to propozycja dla osób poszukujących eleganckich i komfortowych przestrzeni w centrum Szczecina. Duże okna znacząco podwyższają standard mieszkań, zwiększając optycznie przestrzeń oraz zapewniając właściwe doświetlenie pomieszczeń. Przemyślane układy mieszkań, zaprojektowane we współpracy z architektem wnętrz, zapewniają komfort użytkowania. Dodatkową atrakcję stanowią zielone tarasy, znajdujące się nad ostatnią kondygnacją budynku, stworzone do dyspozycji wszystkich mieszkańców inwestycji i stanowiące idealne miejsce do odpoczynku.

DOBRA LOKATA KAPITAŁU. Kamienica Nova to doskonała inwestycja na przyszłość. Niepowtarzalna zabudowa i pięknie wyeksponowane detale gwarantują, że na przestrzeni lat uniwersalny styl kamienicy nie przeminie. Idealne położenie w samym centrum miasta zawsze będzie stanowiło o jej atrakcyjności. Inwestycja ta to interesująca propozycja dla osób, które chcą ulokować swój kapitał w nieruchomość i osiągnąć z tego tytułu w przyszłości spodziewany zysk.

Szczegóły inwestycji Kamienica Nova - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPrzedsiębiorstwo Budowlane CALBUD Sp. z o.o.
Kamienica Nova - inwestycja wyprzedana
Województwozachodniopomorskie
Miasto/PowiatSzczecin

Data zakończeniaIV kwartał 2012
Powierzchnia24,93  - 60,67 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

kamienica po rewitalizacji

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle monitorowane

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

97

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKamienica Nova - inwestycja wyprzedana

ul. Kapitańska 2, Szczecin