Osiedle Na Skraju Lasu - inwestycja wyprzedana


  • Łazy, Lesznowola, piaseczyński
  • Powierzchnia: 121,00  - 140,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2022
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu - inwestycja wyprzedana


Osiedle Na Skraju Lasu to najnowsza inwestycja mieszkaniowa firmy Emerald Development usytuowana w miejscowości Łazy k. Magdalenki. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się Warszawa oraz Piaseczno. W skład kompleksu wchodzą nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej (121 m² – 140 m²) z malowniczym widokiem na las sosnowy. Powierzchnia działek kształtuje się od 204 m² do 542 m². Nieruchomości są położone w miejscu o doskonałej komunikacji (zaledwie 20 km od centrum Warszawy), z pełną infrastrukturą handlowo - usługową. 
 
Te nowoczesne budynki zostały wykonane z trwałych, naturalnych i przyjaznych środowisku materiałów. Nieruchomości (łącznie z poddaszami) zostały kompleksowo ocieplone metodą hydrodynamicznego natrysku pianką poliuretanową, która charakteryzuje się najlepszymi, dostępnymi obecnie właściwościami termoizolacyjnymi. Każdy dom posiada także odkurzacz centralny oraz rekuperator, czyli urządzenie umożliwiające odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z budynku. Skuteczna wentylacja mechaniczna zapewnia ciągłą obecność w domu świeżego powietrza bez konieczności aktywnego przewietrzania. Przebywając w domu komfort ten rzeczywiście da się odczuć, odczuje go również nasza kieszeń, gdyż rekuperacja to nie tylko świeże powietrze, ale również redukcja kosztów ogrzewania do 60 %. Jasna kolorystyka elewacji podkreśla klasyczny i stonowany charakter inwestycji oraz jej wyjątkowy klimat. 
 
Inwestycję zaplanowano z dbałością o najdrobniejszy szczegół.. Właściciele domów będą mieli do dyspozycji ogródki obsadzane drzewami i krzewami iglastymi. Kolejnym udogodnieniem dla lokatorów są bramy otwierane automatycznie (zarówno bramy garażowe jak i wjazdowe), ogrodzenia z użyciem najwyższej jakości drewna, zewnętrzne oświetlenie oraz zadaszone terasy. 
 
Atutem osiedla jest idealnie rozwinięta infrastruktura społeczna. Niespełna 300 metrów dzieli osiedle od placówek edukacyjnych takich jak przedszkola, szkoły, licznych sklepów i punktów gastronomicznych. W pobliżu inwestycji znajduje się również galeria Magdalenka Las, która pozwoli mieszkańcom zaoszczędzić czas na codzienne zakupy. Dla najmłodszych lokatorów czeka dziecięcy klub, place zabaw i boiska sportowe, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla. Inwestycja położona jest w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. 
 
Osiedle Na skraju Lasu to doskonała propozycja dla osób ceniących spokój i odpoczynek, z dala od zgiełku miejskiego. Mieszkańcy z pewnością docenią także niedużą odległość inwestycji od centrum Warszawy (zaledwie 20 km). Zakup daje niebywałą okazję posiadania domu w zacisznym i malowniczym miejscu. Oferujemy nowe domy pod Warszawą za wyjątkowo przystępną cenę.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEmerald Development Sp. z o.o.
Osiedle Na Skraju Lasu - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatŁazy

Data zakończeniaIII kwartał 2022
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia121,00  - 140,00 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

szeregowy

Otoczenie

przedszkole, boisko sportowe, sklep spożywczy, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Dach

dwuspadowy

Dom graniczący z terenem zielonym

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Na Skraju Lasu - inwestycja wyprzedana

ul. Nowa 6, Stara Iwiczna k/Piaseczna


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Emerald Development Sp. z o.o.