Autor: Dopoznania.pl
7 kwietnia, 2021Newsy

Atrakcyjny wybór nowych mieszkań w Zalasewie. Zamelduj się na Radosnej!

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Sprawdź ofertę osiedla Radosna w Zalasewie. Proponowana przez dewelopera Agrobex inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Aktualnie trwa sprzedaż kolejnego, czwartego już etapu projektu.

Osiedle Radosna IV dedykowane jest nabywcom ceniącym podmiejski spokój, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennej wygody. Docelowo w ramach najnowszego etapu powstaną 4 trzypiętrowe budynki wielorodzinne. Aktualnie trwają prace nad trzema z nich, które pomieszczą kolejno 52, 56 i 56 funkcjonalne mieszkania. Zakończenie realizacji budynku 1 i budynku 2 zaplanowano na wrzesień i październik bieżącego roku. Z kolei budynek 3 oddany zostanie w kwietniu 2022 roku.

Z myślą o indywidualnych potrzebach kupujących, deweloper Agrobex zaplanował komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Swoje miejsce znajdą tu zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Lokale parterowe zyskają ogródki, z kolei te na piętrach dysponować będą wygodnymi balkonami. Na terenie osiedla znajdą się także komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe.

Inwestycja mieszkaniowa Radosna IV powstaje w miejscowości Zalasewo, leżącej na terenie dynamicznie rozwijającej się gminy Swarzędz. W pobliżu osiedla dewelopera Agrobex działają m.in.: sklepy, placówki edukacyjne (żłobki, przedszkola, szkoły), przychodnie oraz przystanki komunikacji podmiejskiej.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę i zamieszaj w Zalasewie k. Poznania.