Autor: Dopoznania.pl
23 listopada, 2021Newsy

Drugie życie budynku przy ul. Kraszewskiego w Puszczykowie

Projekt Niwka to wyjątkowy punkt na mapie mieszkaniowej Puszczykowa. Rewitalizacja budynku przy ul. Kraszewskiego zakończyła się pełnym sukcesem. Nową jakość docenili klienci, poszukujący własnych czterech kątów w okolicy Poznania. Choć sprzedaż ruszyła dopiero w kwietniu br., aż 70% oferowanych lokali znalazło swoich nabywców, a pierwszy z nich odebrał już klucze.

W ramach inwestycji, deweloper zdecydował się na gruntowną modernizację 11-kondygnacyjnego budynku, który generował poważne straty energii. Było jednak o co walczyć. Budynek wyróżniała stabilna konstrukcja oraz wyjątkowy widok na Wielkopolski Park Narodowy. Wśród najważniejszych ulepszeń wymienić można m.in.: wymianę instalacji i zastosowanie instalacji światłowodowej, ocieplenie i otynkowanie elewacji, wymianę okien na trzyszybowe, stworzenie własnej, efektownej kotłowni. Warto dodać, że każde mieszkanie zyskało indywidualne liczniki poboru mediów, w tym dżulowe liczniki poboru ciepła z możliwością zdalnego odczytu.

Projekt Niwka to miejsce skrojone na miarę potrzeb dzisiejszych klientów. Do dyspozycji nabywców mieszkań oddane zostały: windy, zewnętrzne miejsca postojowe, pomieszczenia na wózki i rowery, komórki lokatorskie, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, ławki oraz grill. Ponadto na terenie osiedla działać będzie sklep wielobranżowy.

Przyjrzyjmy się bliżej samym mieszkaniom. Co ciekawie, większość z nich została już sprzedana. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m2. Część z nich posada loggie liczące ok. 5,5 m2. Wszystkie, dostępne w ramach Projektu Niwka, mieszkania są już gotowe do odbioru. To nie koniec dobrych wiadomości. Nabywcy skorzystać mogą z opcji wykończenia pod klucz, co pozwoli jeszcze bardziej przyspieszyć przeniesienie się do nowych, wymarzonych czterech kątów. Ofertę inwestycji deweloperskiej w Puszczykowie k. Poznania uzupełniają, usytuowane na parterze, lokale usługowe, mieszczące się w przedziale od 20 do 60 m2.  

Nowe mieszkanie na przedmieściach? Postaw na Projekt Niwka! Umów się na spotkanie z deweloperem, obejrzyj pokazowe „M” i przekonaj się jak pięknie możesz mieszkać.