18 września, 2015Newsy

Eleganckie apartamentowce w centrum Poznania

Za Cytadelą to kompleks eleganckich apartamentowców, zlokalizowanych w sercu Poznania, które oferują szereg udogodnień. Deweloper Wechta, w trosce o pełen komfort swoich klientów, zadbał nie tylko o wygodę w zakresie użytkowania wnętrz, ale także o bezpieczeństwo na terenie całego osiedla. Dlatego też inwestycja została ogrodzona oraz objęta monitoringiem. Systemy te są wspierane przez całodobową ochronę. Dzięki temu mieszkańcy mogą czuć się swobodnie.

Za Cytadelą to kompleks eleganckich apartamentowców, zlokalizowanych w sercu Poznania, które oferują szereg udogodnień. Deweloper Wechta, w trosce o pełen komfort swoich klientów, zadbał nie tylko o wygodę w zakresie użytkowania wnętrz, ale także o bezpieczeństwo na terenie całego osiedla (inne inwestycje dewelopera). Dlatego też inwestycja została ogrodzona oraz objęta monitoringiem. Systemy te są wspierane przez całodobową ochronę. Dzięki temu mieszkańcy mogą czuć się swobodnie.

Osiedle Za Cytadelą zostało zaprojektowane głównie z myślą o wygodzie dnia codziennego. Dlatego też, lokatorzy mogą korzystać z wielostanowiskowego parkingu podziemnego oraz naziemnych miejsc postojowych. Nowoczesne windy, dojeżdżające na poziom parkingu, znacząco ułatwiają korzystanie z obiektu osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.

Nieruchomości, wyposażone zostały dodatkowo w ogrzewanie podłogowe, które jest nie tylko bardzo praktyczne i ekonomiczne, ale ponadto stanowi znakomite dopełnienie eleganckiego zamysłu architektonicznego wnętrz.

Zewnętrzne części wspólne zagospodarowano w taki sposób, by podkreślały szykowny styl budynków oraz umożliwiały mieszkańcom kontakt z zielenią. Dla najmłodszych lokatorów przewidziano nowocześnie urządzony plac zabaw, pełen bezpiecznych urządzeń, dostosowanych do różnych kategorii wiekowych.

Szukasz idealnego lokalu w centrum Poznania? Osiedle Za Cytadelą będzie najtrafniejszym wyborem, jakiego możesz dokonać. Ilość udogodnień oraz niepowtarzalny design są tego dowodem.

Zobacz inne inwestycje na Starym Mieście.