Autor: Dopoznania.pl
25 lutego, 2020Newsy

Gotowe do odbioru mieszkania na Psim Polu

PBO DACH BUD Kminkowa IVKminkowa to kilkuetapowa inwestycja dewelopera PBO DACH BUD, realizowana w dzielnicy Psie Pole, obręb Lipa Piotrowska. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje m.in. gotowe do odbioru lokale, wchodzące w skład IV etapu przedsięwzięcia.

Na placu budowy przy ul. Czarnuszkowej i Gorczycowej we Wrocławiu praca wre. Nabywcy zainteresowani zakupem mieszkania na Psim Polu do wyboru mają ukończony już IV etap (budynek D i E) projektu oraz realizowany obecnie V etap (budynek A i B). Cała inwestycja pomyślana zostało jako nowoczesny zespół budynków wielorodzinnych. 

Klienci, którym zależy na szybkiej przeprowadzce wybierać mogą pomiędzy ostatnimi gotowymi do odbioru lokalami. W puli dostępnych mieszkań znaleźć można 3-pokojowe „M” usytuowane na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze. Ich powierzchnie mieszczą się w przedziale od 67,78 do PBO DACH BUD Kminkowa IV70,05 m2. Wszystkie proponowane mieszkania posiadają osobną kuchnię i dwie łazienki. Kupujący, którzy zdecydują się na lokum parterowe zyskają zielony taras, a mieszkańcy wyższych kondygnacji balkony. Warto dodać, że w cenę każdego mieszkania wliczone jest miejsce postojowe w garażu.

Klientom, którzy jak najszybciej i bez zbędnych stresów, chcą wprowadzić się do nowych czterech kątów, polecamy skorzystanie z wariantu wykończenia pod klucz. Deweloper we współpracy z firmą A&D Inwest gwarantuje sprawdzone i solidne wykonanie prac.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży PBO DACH BUD i wybierz nowe mieszkanie w inwestycji Kminkowa etap IV.