Autor: Dopoznania.pl
4 maja, 2020Newsy

Gotowe mieszkania na Winogradach w ofercie specjalnej

Panująca pandemia koronawirusa wpływa także na realia rynku nieruchomości. Deweloperzy, tacy jak Monday Development wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, oferując wygodne wideo rozmowy z przedstawicielami biura sprzedaży oraz możliwość bezpiecznego podpisania umowy rezerwacyjnej online. Warto dodać, że gotowe do odbioru mieszkania z I etapu osiedla Nowych Kosmonautów zostały objęte ofertą specjalną.

Nowych Kosmonautów to jedna z największych nowych inwestycji mieszkaniowych, realizowanych na poznańskich Winogradach. Budowa osiedla została podzielona na etapy i deweloper oddał już do użytkowania jeden z trzech budynków. Nabywcy zainteresowani lokalami dostępnymi „od ręki” powinni się pospieszyć – w sprzedaży zostały ostatnie wolne „M”. – W oddanym już do użytku budynku pierwszego etapu  mamy jeszcze kilkanaście wolnych lokali różnego typu - od dwu do czteropokojowych. Wśród nich bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie, do którego przynależy ponad 100 metrowy taras z ekspozycją na południe – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. – W naszej wiosennej promocji te gotowe od odbioru mieszkania można zakupić wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie obniżonej o 10 tys. zł. Co istotne, prezentacja oferty może odbyć się podczas wygodnej wideo rozmowy z pracownikiem biura sprzedaży. To łatwy sposób na bezpośredni kontakt z doradcą, do którego potrzebny jest nam jedynie komputer z dostępem do internetu. Także proces podpisywania umów rezerwacyjnych przeniósł się do bezpiecznej aplikacji internetowej. – dodaje.

Zakup nowego mieszkania na Winogradach polecić należy osobom, które poszukują połączenia miejskich udogodnień z możliwością codziennego odpoczynku na świeżym powietrzu. Lokalizacja osiedla to także gwarancja dogodnej komunikacji w każdym kierunku miasta oraz wygody codziennego życia związanej z bogatą infrastrukturą okolicy.

Do gotowego już etapu inwestycji Nowych Kosmonautów wprowadzili się pierwsi mieszkańcy. Kolejne budynki znajdują się w końcowej fazie realizacji, a klucze do mieszkań będą przekazywane klientom w najbliższych miesiącach.