Autor: Dopoznania.pl
26 kwietnia, 2019Newsy

Hawelańska – inwestycja pełna zalet

Inwestycja Hawelańska może poszczycić się wygodną lokalizacją oraz wysoką jakością wykonania budynków. Jednocześnie gwarantuje szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanym charakterze, które odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby klientów. Firma GGW Development Grynhoff, Woźny sp.j. dołożyła wszelkich starań aby jej projekt wyróżniał się na tle konkurencji. Dlatego też postawiła na szereg pożądanych przez współczesnych nabywców atutów. Szukając nowego mieszkania w Poznaniu, nie możesz pominąć tej oferty.

Osiedle Hawelańska to przykład nowoczesnej architektury, która dzięki zastosowaniu minimalistycznych form, będzie skutecznie opierać się zmiennym trendom. Odpowiednio duże odległości pomiędzy budynkami, to atut, na który szczególnie warto zwrócić uwagę. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne powodują, iż mieszkania są wygodne i trwałe. Do lokali parterowych przynależą prywatne ogródki o powierzchni od 15,35 m2 do 77,05 m2, zaś nieruchomości zlokalizowane na wyższych kondygnacjach, dysponują balkonami, których wielkość sięga nawet 14 m2. Na terenie osiedla znajdują się naziemne miejsca postojowe.

Efektownie zagospodarowane części wspólne, z dużą ilością zieleni oraz palcem zabaw dla najmłodszych sprzyjają wypoczynkowi w komfortowych warunkach. Pobliski Park Cytadela i Dolina Warty to znakomite zaplecze do aktywnej rekreacji. Sprawną komunikację z centrum Poznania zapewnia dobrze rozwinięta sieć połączeń autobusowych. Dojazd własnym samochodem także przebiega w dogodny sposób.

Sprawdź oferty nowych mieszkań na Winogradach w Poznaniu