Autor: Dopoznania.pl
17 września, 2021Newsy

I etap osiedla Miętowa Park już w sprzedaży!

Planujesz zakup nowego domu w spokojnej części Poznania? Zależy Ci na połączeniu atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości wykonania w korzystnej cenie? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Miętowa Park – nowa inwestycja dewelopera Jandach.

Powstające na styku dzielnic Naramowice i Umultowo, nowe osiedle deweloperskie pozwoli Ci cieszyć się codziennym spokojem bez rezygnacji z łatwego dostępu do rozwiniętej infrastruktury. W ramach inwestycji oddanych zostanie 60 domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Klienci zainteresowani zakupem nowego domu w północnej części Poznania wybierać mogą pomiędzy trzema wariantami powierzchni: 76 m2, 91 m2 i 107 m2. Każdy z segmentów zyska dwa miejsca parkingowe oraz prywatny ogródek. Ciekawym rozwiązaniem jest także dodatkowa przestrzeń „magazynowa” na strychu. Z myślą o wygodzie przyszłych domowników, deweloper pomyślał o pełnej infrastrukturze, obejmującej: prąd, wodę, gaz, kanalizację, a także światłowód.

Miętowa Park to kameralne miejsce to życia, które zapewnia dobry dostęp do niezbędnych udogodnień. Zacznijmy od sprawnej komunikacji z centrum i innymi częściami Poznania. Szybkie połączenie możliwe jest dzięki regularnie kursującym autobusom, a wkrótce także dzięki linii tramwajowej, biegnącej do ul. Błażeja.

Jednak aby załatwić najpotrzebniejsze sprawy wcale nie trzeba nigdzie jechać. Tuż za przysłowiowym progiem działają sklepy, markety, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, czy kluby fitness. W pobliżu nie brakuje także placówek edukacyjnych, co z pewnością docenią stawiające na wygodę rodziny z dziećmi. Miętowa Park to adres, który polecić należy także studentom oraz prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Otóż, niedaleko nowego osiedla dewelopera Jandach mieści się kampus Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

Kolejną korzyścią, wynikającą z zakupu nowego domu w dzielnicy Naramowice/Umultowo, jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, takich jak choćby nadwarciańskie łąki, Rezerwat Meteoryt Morasko czy jezioro Umultowskie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera i spełnij marzenia o swoim nowym domu w Poznaniu.