Autor: Klaudia
11 kwietnia, 2019Newsy

IV etap Nowych Ogrodów zgodnie z harmonogramem

Prace na placu budowy IV etapu inwestycji Nowe Ogrody idą zgodnie z planem. Nowe mieszkania przy ulicy Meissnera zostaną oddane do użytku z końcem IV kwartału 2019 roku.

IV etap osiedla Nowe Ogrody obejmuje 104 mieszkania, lokal usługowy oraz halę garażową. Dodatnie temperatury i wiosenna atmosfera cieszą dewelopera Proxin Ogrody - Dzięki sprzyjającej aurze, udaje nam się realizować wszytko z założonym planem. Z końcem zeszłego tygodnia zakończono montaż okien, a obecnie nasi budowlańcy prowadzą zaawansowane prace nad elewacją budynku oraz instalacjami – mówi Marlena Zapalska, Prezes Spółki Proxin Ogrody. Większość mieszkań została już sprzedana. Na nabywców nadal czekają lokale o powierzchni od 48 do 81 m2. Finalizacja IV etapu nowego osiedla na Jeżycach zaplanowana jest na koniec bieżącego roku.

Z końcem marca rozpoczęto także prace nad najnowszym, V etap inwestycji. W ramach tej części osiedla deweloper przewidział kawalerki oraz mieszkania 2-, 3-, i 4-pokojowe mieszczące się w przedziale od 27 do 103 m2. Oddane zostaną także boksy rowerowe, plac zabaw, komórki lokatorskie oraz 8 lokali usługowych. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach przygotowana zostanie podziemna hala garażowa, która pomieści 168 samochodów. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.