Autor: Klaudia
27 lutego, 2019Newsy

JA_SIELSKA etap II – przyjdź na Targi i poznaj szczegóły

Już w najbliższy weekend 2 i 3 marca  na terenie hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów. To doskonała okazja, aby bliżej poznać inwestycje realizowane na terenie Poznania i okolic. Możliwość spotkania z deweloperami i ekspertami to sprawdzony sposób na korzystny i świadomy zakup własnych czterech kątów. Podczas targowego spaceru warto odwiedzić stanowisko H8, na którym czekać będą przedstawiciele firmy Pekabex realizującej osiedle mieszkaniowe przy ulicy Jasielskiej.

JA_SIELSKA to wyjątkowy punkt na mapie poznańskich nieruchomości. Oferowany przy Pekabex kompleks mieszkaniowy jest pilotażowym osiedlem, które ma zaprezentować szerokie spektrum zalet budownictwa modułowego na rynku pierwotnym nieruchomości. Tego typu rozwiązania są popularne szczególnie w Skandynawii. Największym atutem zaproponowanej technologii jest znacznie szybsza możliwość realizacji. Innowacyjne ściany trójwarstwowe powstają w fabrykach w kontrolowanych warunkach, a następnie montowane są na budowie, dzięki czemu postępy nie są zależne od warunków atmosferycznych.

Próba przekonania klientów do budownictwa modułowego zakończyła się pełnym sukcesem. W ramach I etapu oddanych zostanie 56 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Aktualnie dostępne są tylko dwa lokale 4-pokojowe. Pierwszy z nich, usytuowany na parterze, liczy 61,88 m2. Poza wygodnym wnętrzem przyszli mieszkańcy zyskają prywatny ogród o powierzchni 108,88 m2. Za metr kwadratowy mieszkania nr A1.M5 zapłacić trzeba 5 890 zł. Drugi spośród wolnych lokali znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie nr A2.M28 jest nieco większe, liczy 85,38 m2. Nabywca zyska również powierzchnię dodatkową w postaci balkonu o metrażu 16,72 m2. Koszt metra kwadratowego to także 5 890 zł.

Osoby zainteresowane mniejszymi „M” również mają szanse znaleźć tu rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Już wkrótce ruszy budowa II etapu inwestycji JA_SIELSKA, w ramach którego oddane zostaną 4 budynki mieszczące łacznie 110 mieszkań. Nowy etap to komfortowe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Deweloper proponuje mieszkania z ogródkami, balkonami i tarasami od strony zachodniej. Nie zabraknie także hali garażowej, miejsc postojowych i komórek lokatorskich. 

Zarezerwuj czas, odwiedź targi i poznaj szczegóły nowej oferty sprzedaży.