10 kwietnia, 2014Newsy

Jakie plany ma Wechta?

Deweloper Wechta nie zwalnia tempa i zamierza rewitalizować jedną z kamienic przy ul. Elizy Orzeszkowej. W zabytkowej dzielnicy Łazarz, tuż obok Parku Wilsona, Palmiarni czy Międzynarodowych Targów Poznańskich jest wiele nieruchomości, które kiedyś zachwycały.

Deweloper Wechta nie zwalnia tempa i zamierza rewitalizować jedną z kamienic przy ul. Elizy Orzeszkowej (inne inwestycje dewelopera). W zabytkowej dzielnicy Łazarz, tuż obok Parku Wilsona, Palmiarni czy Międzynarodowych Targów Poznańskich jest wiele nieruchomości, które kiedyś zachwycały. Obecnie są nieco podupadłe, ale deweloper na nowo przywróci im piękno i odmieni oblicze ulicy. Na stronie www dewelopera możemy zauważyć, że pomysł na modernizację kamienicy jest w fazie przygotowawczej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już teraz obejrzeć wizualizacje i dowiedzieć się czegoś więcej o samych mieszkaniach.

Ich ceny będą się zaczynały od  6800 zł netto/m2. Do wyboru będą zróżnicowane powierzchnie – od 27 do nawet 100 m2. Dzięki temu każdy –  czy będzie to osoba samotna, poszukująca kawalerki czy rodzina z dzieckiem, której potrzebny jest większy metraż – znajdzie tu kąt dla siebie. Piękne otoczenie zabytkowej dzielnicy Poznania bez wątpienia przekona do siebie kupców, a mieszkania będą stanowić ciekawą propozycję na tle innych nieruchomości.

Zobacz inne inwestycje na Grunwaldzie.