Autor: Dopoznania.pl
18 listopada, 2022Newsy

Jesienne słońce na Rodzinnych Podolanach

Rozważając zakup nowego lokum w Poznaniu warto sprawdzić aktualną ofertę Rodzinnych Podolan. Przypominamy, że „M” z poprzednich etapów rozeszły się niczym świeże bułeczki, a obecnie pozostało zaledwie kilka mieszkań w szeregach H i I, gdzie obecnie prace są już na zaawansowanym poziomie. Warto sprawdzić, jak wygląda osiedle – jesienna sceneria tylko dodaje mu uroku.

Rodzinne Podolany to osiedle od Sky Investments, realizowane na poznańskich Podolanach. Łącznie powstaje tu 99 lokali dwupoziomowych oraz domów w zabudowie szeregowej. Większość z nich znalazła już właścicieli. Obecnie trwają prace nad ostatnimi z szeregów – H i I, gdzie powstanie 28 mieszkań dwupoziomowych o powierzchniach od 73 do 78 m2. – Na wszystkich budynkach została wykonana elewacja. Trwają dosłownie ostatnie prace wewnątrz lokali mieszkalnych, które będą gotowe w standardzie deweloperskim na I kwartał 2023. Jednocześnie pracownicy układają kostkę brukową przed budynkami. To zadanie niemal w całości jest wykonane. Oczywiście w tej części osiedla, podobnie jak w poprzednich, będą gotowe miejsca postojowe oraz droga – informuje Katarzyna Wyszyńska z biura sprzedaży Sky Investments.

Dlaczego projekt przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu zasługuje na Waszą szczególną uwagę? Już na pierwszy rzut oka widać elementy, które go wyróżniają i ułatwiają życie mieszkańcom. Wśród nich wymienić można przemyślaną przestrzeń, zadbane chodniki, tereny zielone przed każdą z posesji i należące do nich ogrody, które sprawiają, że całość daje zielony, pozytywny widok. – Decydując się na zakup w niedalekiej przyszłości, nabywca może zobaczyć niemal gotowe osiedle, jego estetykę, ład przestrzenny i standard wykonania. Można dostrzec nawet aranżacje terenów zielonych, ogrodów i tarasów na dachu. Nasi klienci bardzo kreatywnie zagospodarowali te przestrzenie wokół swoich domów – zaznacza Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments. Przypominamy, że w sprzedaży pozostało zaledwie kilka mieszkań. Przedstawiciele dewelopera zapraszają na oglądanie mieszkania pokazowego, co będzie idealną okazją do sprawdzenia wszystkich zalet projektu. – Decydując się na mieszkanie na Rodzinnych Podolanach w Poznaniu, blisko będzie wiele miejsc idealnych do wypoczynku o każdej porze roku. Z drugiej strony, bardzo blisko jest ulica Strzeszyńska wraz z Galerią Podolany z pełnym zapleczem handlowo-usługowym – podkreśla Katarzyna Wyszyńska.

Ostatnie z dostępnych mieszkań to przykład klasycznego projektu przestrzeni, podzielonej na dwa poziomy. Na parterze, w strefie dziennej, znaleźć można salon z kuchnią, toaletą i pomieszczeniem gospodarczym. Strefa nocna na piętrze to trzy pokoje i łazienka. Do dyspozycji mieszkańców jest również poddasze o powierzchni 11,47 m2, oraz niemal 19 m2 tarasu na dachu. - Ponadto nabywcy doceniają klasyczny, dwupoziomowy układ każdego z mieszkań. Do tej pory brakowało w okolicach Strzeszyna i Podolan w Poznaniu nowej inwestycji, w ramach której byłyby dostępne mieszkania w takim projekcie – podsumowuje Katarzyna Wyszyńska.