Autor: Dopoznania.pl
26 kwietnia, 2023Newsy

Kamienica na Jeżycach, tuż przy Kinie!

Jeżyce to jedna z najchętniej wybieranych dzielnic Poznania. Chętnie osiedlają się tu osoby młode – ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne, jak i osoby starsze – często ze względu na sentyment do samej dzielnicy. Każdy znajdzie tu coś, co sprawi, że Jeżyce go zauroczą. Dostrzegają to również deweloperzy.

Właśnie na Jeżycach powstaje najnowszy projekt dewelopera SpraviaKamienica przy Kinie, na który składać się będą dwa budynki. Pierwszy z nich przeznaczony będzie na usługi, zaś drugi, zlokalizowany od wnętrza osiedla, pomieści komfortowe mieszkania. Nie zabraknie również dużego, zielne dziedzińca, na którym zaaranżowana zostanie piękna, różnorodna roślinność.

W ramach Kamienicy przy Kinie wstaną mieszkania o powierzchniach od 35 do 106 m2, a pośród nich znajdą się kawalerki, 2-, 3- a nawet 5-pokojowe lokale – te ostatnie z fenomenalnym, 70-metrowym tarasem. Do dyspozycji mieszkańców dostępne będą – do każdego z lokali – balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Dla wygody i bezpieczeństwa dostępne będą również komórki lokatorskie i schowki.

Szukasz mieszkania na Jeżycach? Koniecznie sprawdź Kamienicę przy Kinie – tu nowoczesne rozwiązania związały się na stałe z klasycznym klimatem. Ponadczasowa biel oraz brąz, który wpadać będzie w odcień wiekowego złota, pięknie będzie się komponować z przeszkleniami oraz zdobieniami fasady. Obok tej lokalizacji po prostu nie można przejść obojętnie.